Uitslag Ronde van Dordrecht 2019

(A2)-Elite-Mannen ZC/Beloften/Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
DORDRECHT (DUBBELDAM)

Alle uitslagen van Ronde van Dordrecht

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 André Luijk W.V. Eemland NIJKERK
2 Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
3 Jasper de Laat TWC Tempo MOERGESTEL
4 Eddy Gödde NAALDWIJK
5 Noah de Groot GRC Jan van Arckel OTTOLAND
6 Philip Heijnen UWTC de Volharding OEFFELT
7 Jordy Buskermolen WV Avanti KUDELSTAART
8 Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
9 Gerwin Coljé AMSTERDAM
10 Tom Wijfje WV Avanti TER AAR
11 Frank van den Broek RTV de Bollenstreek VOORHOUT
12 Tim Christen LEIDEN
13 Witten Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
14 Thijs Brouwer SPRANG-CAPELLE
15 Sander Lodder RIDDERKERK
16 Ewout van der Kleij LEUVEN
17 Mika van Gestel UWTC de Volharding OSS
18 Kevin Huskens DELFGAUW
19 Stefan Laurijssen W.V. Princenhage OUD GASTEL
20 Jelmer Nuijten UTRECHT
21 Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
22 Nils van Kooij DRC de Mol KRIMPEN AAN DE LEK
23 Mike Kruijthof DRC de Mol DORDRECHT
24 Cris Zwanenburg WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
25 Lars Rietveld WTC Woerden OUDEWATER
26 Marco Kuijvenhoven ´S-GRAVENZANDE
DNS Youp Havermans RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Mitchell Huenders VEENENDAAL
DNS Han van de Poppe UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Max de Jong GIESSENBURG
DNS Gijsbert Nieuwkoop WTC Maas-Waal VEEN
DNS Wout Roos STAD AAN
DNS Thom Stuij GRC Jan van Arckel HEI- EN BOEICOP
DNS Robin Wennekes ARNHEM
DNS Jordi Talen DRC de Mol SPIJKENISSE
DNS Bram Dissel ARNHEM
DNS Lehvi Braam TWC Tempo DODEWAARD
DNS Rico van Damme YERSEKE
DNS Sven van Luijk Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
DNS Kevin Hulsker RWV de Spartaan NOOTDORP
DNS Arian Oosthoek DELFT
DNS Ramon Vleugel DRC de Mol GOES
DNS Paul Leenheer ZWIJNDRECHT
DNS Wessel Coppelmans TWC Het Snelle Wiel HAPERT
DNS Niels Overvoorde Restore Cycling DELFGAUW
DNS Lex Ligtenberg USWV de Domrenner UTRECHT
DNS Ruben Hoogland RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Robin Snoek WTC Maas-Waal ABCOUDE
DNS Dirk Loekemeijer DORDRECHT
DNF Aldo Klomp TWC Het Snelle Wiel 'S-GRAVENDEEL
DNF Arian Stolwijk ROTTERDAM
DNF Jonathan Espigares DRC de Mol RIDDERKERK
DNF Tristan Rijsdijk Willebrord Wil Vooruit VLAARDINGEN
DNF Arie van't Geloof DIRKSLAND
DNF Nathan Rijsdijk Westland Wil Vooruit VLAARDINGEN
DNF Hugo Hoekjen WV de Jonge Renner DELFT
DNF Aron Bosman WV Avanti HAZERSWOUDE DORP
DNS Thijs Barendregt Wielerteam Waasland VZW KRUININGEN
DNS Pieter Scheerens UITHOORN
DNS Edwin de Graaff WOERDEN
DNS Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
DNS Olivier van Pelt RTC de Hoekse Renners SPIJKENISSE
DNS Jordi Steenbakkers WV Schijndel BOXTEL
DNS Lars van der Poel HOOGERHEIDE
DNS Herman ten Kate ROTTERDAM
DNS Elias de Bruijne UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Jeffrey Doornbusch WV Breda BREDA
DNS Richard Dijkshoorn ROTTERDAM
DNS Frenky van der Vorst BREDA
DNS Rowan Bergmans WV Schijndel MAREN-KESSEL