Uitslag Bavelse Berg Classic 2019

Nieuwelingen

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BREDA

Alle uitslagen van Bavelse Berg Classic

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Noël Rokven SINT JANSTEEN
2 Jesse Kramer TWC de Kempen BORKEL EN SCHAFT
3 Mike Spenkelink AWV de Zwaluwen NIJVERDAL
4 Mike Bronswijk Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
5 Finn Roumen W.C.L. Bergklimmers STEIN
6 Vic Lemmens BELGIË
7 Thomas Lakeman Hoornse Ren en Toerclub VENHUIZEN
8 Jente Klaver WV Otto Ebbens KOLLUMERZWAAG
9 Joren de Gruijter WV Breda BREDA
10 Lars Rouffaer W.C.L. Bergklimmers SIBBE
11 Elmar Abma WV de Driehoek WOLVEGA
12 Sven Hagedoorn Weerstand TOLLEBEEK
13 Stijn Hezeman AR en TV de Adelaar APELDOORN
14 Max Mosmuller 'S-HERTOGENBOSCH
15 Daniël Vastenhout PRC Delta SPIJKENISSE
16 Chris Oosenbrug ZWC D.T.S. ZAANDAM
17 Tristan Hartmann RTV Oldenzaalse WCL ENSCHEDE
18 Lucas Averesch AWV de Zwaluwen RIJSSEN
19 Daan van den Berg Westland Wil Vooruit DE LIER
20 Dylan Grobbink GEESTEREN
21 Tim van Leijsen MOLENSCHOT
22 Daan van den Eijnden WV Breda PRINSENBEEK
23 Mat van Gorp TWC de Kempen BERGEIJK
24 Sille Hut BOELENSLAAN
25 Sven Timmermans K.W.C. Kampen TWELLO
26 Daan Honderdors WC Midden Limburg HORN
27 Luuk Verbruggen DEVENTER
28 Tijn Louwerensen WV Schijndel SCHIJNDEL
29 Bart Rutten WV de Jonge Renner DEN HOUT
30 Laszlo van Melis WV Schijndel HEESCH
31 Radan Adriaans W.C.L. Bergklimmers STEIN
32 Daan van Lüling BODEGRAVEN
33 Wout Joore NEER
34 Tijn van Zandbeek HEESWIJK-DINTHER
35 Jesper Melle Rozema WV Otto Ebbens JISTRUM
36 Youp de Vos WV Avanti HILLEGOM
37 Vik Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
38 Casper Vos ZRTC Theo Middelkamp HEINKENSZAND
39 Rindert Buiter LRTV Swift LEIDEN
40 Casper Noorloos WV de Jonge Renner KAATSHEUVEL
41 Bas van Leijsen MOLENSCHOT
42 Jelle Bouwe Hofstee WRV de Peddelaars DWINGELOO
43 Raphaël Mouton PETTEN
44 Maxime Duba WV Noord-Holland ALKMAAR
45 Jannes Veerman HEERDE
46 Dennis de Haan WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
47 Arjen Dillema WV WoonExpo Kapenga DOEZUM
48 Sven Noorderijk WV De IJsselstreek NUNSPEET
49 Brett Chow DRC de Mol HENDRIK IDO AMBACHT
50 Maarten Hamminga W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
51 Lennard Meinema W.V. Eemland AMERSFOORT
52 Bjarne Hemme WSV Emmen ERICA
53 Stef Koning Hoornse Ren en Toerclub HENSBROEK
54 Jeunke Timmermans W.C.L. Bergklimmers BINGELRADE
55 Jelle Winkelhorst R en TV de Zwaluwen GIESBEEK
56 Vincent van Dorp ELBURG
57 Senna Nijman RETO HEELSUM
58 Michiel van Vliet DRC de Mol SLIEDRECHT
59 Sven Mulder WV de Jonge Renner RAAMSDONKSVEER
60 Sven van der Lans Westland Wil Vooruit DE LIER
61 Johan Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN
62 Koen Hammink BORNE
63 Marijn Schaper WV Noord-Holland BERGEN NH
64 Tijmen Graat GENNEP
65 Pepijn Veenings ZWC D.T.S. ASSENDELFT
66 Leonardo van Driel Westland Wil Vooruit MONSTER
67 Sep van Bommel HERKENBOSCH
68 Binke Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT
69 Max van der Meulen DEN HAAG
70 Floris Linders WV De IJsselstreek VIERHOUTEN
71 Daan Hilbers RWV de Spartaan DEN HAAG
72 Thijs van Schie LEIDEN
73 Stan Lute ROTTERDAM
74 Juul Thoolen HULSBERG
75 Bart Hordijk WESTMAAS
76 Daan van Oirschot TWC Pijnenburg HELVOIRT
77 Sieb van der Pas HEESWIJK-DINTHER
78 Sam de Jonge HENDRIK IDO AMBACHT
79 Quinn Quadvlieg TWC. Maaslandster-Zuid Limburg GULPEN
80 Jorn Kooistra HEERENVEEN
81 Matz Damman RTC de Stofwolk GROENLO
82 Ruud van Gestel TWC Het Snelle Wiel MOERGESTEL
83 Bram Vermeer BERKEL-ENSCHOT
84 Rick Doornbos WRV de Peddelaars HIJKEN
85 Sven Groot Roessink TWV De Peddelaars AALTEN
86 Mick Nijveld NIJVERDAL
87 Luka Fredrikze LISSE
88 Ids Visscher RWC Ahoy PIJNACKER
89 Tycho van Gijsel Het Vliegend Wiel AXEL
90 Rik Heurter RTV de Bollenstreek LISSE
91 Yann van de Spijker HAPERT
92 Thomas Hornman PRINSENBEEK
93 Mart Vos WSV Emmen AALDEN
94 Yanick de Vos DOMMELEN
95 Christian Evers NIJVERDAL
96 Lucas Kreeft DRC de Mol DORDRECHT
97 Micky Alberts DELFT
99 Ian Vasbinder ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
100 Jasper Huitema Cannibal Team RODEN
101 Tycho Klaasen RTC de Stofwolk GROENLO
102 Hugo Jansen RTC de Stofwolk EIBERGEN
103 Mike Krabbenborg GROENLO
104 Olivier de Weerd DRONTEN
105 Martijn Weeder LRTV Swift LEIDEN
106 Siep Roes RWV de Spartaan DEN HAAG
107 Sjoerd te Nijenhuis RWV de Spartaan DEN HAAG
108 Tamar Spiero OOSTVOORNE
109 Thomas Verhoeven DRC de Mol SLIEDRECHT
110 Christiano Wilshaus LRTV Swift HAARLEM
112 Jorik van Maaren GRC Jan van Arckel GORINCHEM
113 Sem Kroonen WV de Jonge Renner OOSTERHOUT
114 Yoël Leeflang RTV de Bollenstreek LISSE
115 Tijn Leus WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
116 Daan Loendersloot WSV de Zwaluwen DEVENTER
117 Jonas Roodenburg RCMD de Coureur MAASSLUIS
118 Beau Drijdijk HOOGERHEIDE
119 Bjorn Baudoin TWC de Kempen VALKENSWAARD
120 Joost Stokkermans DIESSEN
121 Yorick Brethouwer WV de Jonge Renner OOSTERHOUT
122 Jelle Boonstra WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
123 Jan Boukema DUIVENDRECHT
124 Maarten Holsbrink WTC de Amstel AMSTELVEEN
125 Justus Willemsen AR en TV de Adelaar APELDOORN
126 Niels Tenniglo WTC Woerden UTRECHT
127 Lars Stienstra YSBRECHTUM
128 Joeri de Coo WV Het Stadion MAARSSENBROEK
129 Noah van Putten JvR de Batauwers TIEL
130 Mike Bark ARC Ulysses MONNICKENDAM
131 Anne Kiers AWV de Zwaluwen WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
132 Sep Roord ROSSUM
133 Zalán Fábián HONGARIJE
134 Jesse Flikweert NAALDWIJK
DNF Xander Krijt HEERHUGOWAARD
DNF Jurn Wildschut ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
DNF Jordy Brouwer W.V. Meteoor Assen-Roden WESTERBORK
DNF Rik van der Wal AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Luc van Cadsand WEMELDINGE
DNF Nick Brand RWC Ahoy PIJNACKER
DNF Wouter van den Berg LISSE