Uitslag Omloop van de Bollenstreek. 2019

Amateurs

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
LISSE

Alle uitslagen van Omloop van de Bollenstreek.

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Kees Heemskerk WARMOND
2 Jorne Videler HSC de Bataaf BADHOEVEDORP
3 Jeroen Martens ROTTERDAM
4 Roel de Vries UWTC de Volharding UTRECHT
5 Pim Hackmann HEEMSTEDE
6 Koen Warnier WTC de Amstel AMSTERDAM
7 Max van Boven CAPELLE AAN DEN IJSSEL
8 Jesse Haaksman ENSCHEDE
9 André van Reek GOUDA
10 Erwin Meijer Westland Wil Vooruit BERKEL EN RODENRIJS
11 Thomas Nieland HEINENOORD
12 Danny Vrolijk MTB-Club Discovery SCHIPLUIDEN
13 Guido Benthem Specialized Workfor.ce VELP
14 Martijn Veenhoven Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTZAAN
15 Henk de Jong NIEUWVEEN
16 Wilbert Heijn LRTV Swift LEIDEN
17 Joeri Klous ASSENDELFT
18 Jurjun van der Velde LEIDEN
19 Satya den Boer LRTV Swift OEGSTGEEST
20 Jannes van Weele UTRECHT
21 Daniel Pelgrim SASSENHEIM
22 Daan de Best MIJDRECHT
23 Dieuwe de la Parra LABASTIDE-ROUAIROUX
24 Rick Bode WORMER
25 Bart van Ruiten NOORDWIJKERHOUT
26 Youri Deelen SCHOONHOVEN
27 Remy Zaagman Cycloteam.nl HAARLEM
28 Martin Janssen NAALDWIJK
29 Max van Honschoten HSV de Kampioen SPAARNDAM
30 Douwe Boonstra NIEUWKOOP
31 Menno Boogaard WV Het Stadion UTRECHT
32 Jay Sprenger VOORBURG
33 Nicolaas Huigen UTRECHT
34 Bram Schermer ZUIDOOSTBEEMSTER
35 Sven Asjes ALKMAAR
36 Ruben Mijnsbergen RCMD de Coureur ROTTERDAM
37 Bas van Klarenbosch USWV de Domrenner UTRECHT
38 Jonathan Espigares DRC de Mol RIDDERKERK
39 Felix Kok AMSTERDAM
40 Bas Overdevest ASC Olympia AMSTERDAM
41 Bruno van Beek EGMOND AAN ZEE
42 Martijn Broekman TRICHT
43 Jeroen Wesselius ZOETERMEER
44 Rikkie Dijkhuizen RWV de Spartaan SCHEVENINGEN
45 Stefan Boogaard DELFT
46 Peter Fils RWV de Spartaan PIJNACKER
47 Bauke de Haan AMSTERDAM
48 Jelmer Groen WV De IJsselstreek DRONTEN
49 Axel Koopman STOMPETOREN
50 Niels van der Velden LEKKERKERK
51 Gijs van der Bent NOORDWIJK
DNS Jorre van der Bij UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Arnoud Witsenburg UWTC de Volharding DRIEBERGEN
DNS Paul den Edel HSV de Kampioen HAARLEM
DNS Teun Groeneveld HSC de Bataaf NIEUW VENNEP
DNS Eise Mentje de Vries DEN HAAG
DNS Florian Bont HSV de Kampioen HAARLEM
DNS Edwin de Graaff WOERDEN
DNS Bastian de Jong UTRECHT
DNS Danny Lugt HAASTRECHT
DNS Martijn Lust WESTERLAND
DNS Douwe van der Hoeven HOOGVLIET
DNS Thom Stuij GRC Jan van Arckel HEI- EN BOEICOP
DNS Menno Gobielje RWC Ahoy GOUDA
DNS Nick Moerland RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Andre Grootveld RWC Ahoy ZOETERMEER
DNS Tom de Vreede STMA Cycling team PIJNACKER
DNS Dennis Souverein HRC Excelsior HAARLEM
DNS Gert van der Grijn GRC Jan van Arckel AMEIDE
DNS Ward Koster AMSTERDAM
DNS Martijn Wiggers DEN HAAG
DNS Flip Alkemade DELFT
DNS Janwillem Testerink LEIDEN
DNF Marten Ziegelaar OEGSTGEEST
DNF Nick van Diest ALPHEN AAN DEN RIJN
DNF Jens Beerepoot HEERHUGOWAARD
DNF Gerhard Joling PIJNACKER
DNF Jules Roskamp GRTC Excelsior ZOETERMEER
DNF Nils van Kooij DRC de Mol KRIMPEN AAN DE LEK
DNF Richard van Hardeveld WV Ede EDE GLD