Uitslag Omloop van de Bollenstreek. 2019

Sportklasse

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
LISSE

Alle uitslagen van Omloop van de Bollenstreek.

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Sven Roggeveen UWTC de Volharding UTRECHT
2 Mark Rijntjes ZANDVOORT
3 Hans van Eijk RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
4 Jacco Konijn Hoornse Ren en Toerclub HOORN
5 Menno Driesse ROTTERDAM
6 Bob Jonkheer vereniging MTB Noordwest NOORDWIJKERHOUT
7 Stan van Reisen DELFT
8 Sep Visser HSV de Kampioen HEEMSTEDE
9 Duncan Oudshoorn Dasia Cycling Team VELSERBROEK
10 Theo Roelofs HEEMSTEDE
11 Timon Nieuwenstein AMSTERDAM
12 Christiaan van Dokkum AMSTERDAM
13 Ricardo Sparreboom DEN HAAG
14 Corné van der Meijden HEEMSTEDE
15 Guido Smit RWV de Spartaan VOORBURG
16 Edwin Driessen UWTC de Volharding UTRECHT
17 Romke van der Weerdt AMSTERDAM
18 Sander van der Aart VELSEN ZUID
19 Michael McKay HILLEGOM
20 Julian Bonouvrie GELDERMALSEN
21 Jorg Veldhuis HEEMSKERK
22 Eltjo Keijer CS030 UTRECHT
23 Rob Klinge VELSEN ZUID
24 Edo Kievit VELSERBROEK
25 Willem Abbema UTRECHT
26 Jaap Kooistra HAARLEM
27 Melvin Werkhoven HSV de Kampioen SANTPOORT-NOORD
28 Tijs van Beek HEILOO
29 René Pascha WV Alcmaria Victrix ZUID-SCHARWOUDE
30 Max Goote ROTTERDAM
31 Jeroen Wieringa RWV de Spartaan 'S-GRAVENHAGE
32 Paul van Ewijk BRC Kennemerland IJMUIDEN
33 Danny van Dam LEIDEN
34 Juan Vázquez Gonzalez SANTPOORT NOORD
35 Jack van Honschoten SPAARNDAM
36 Robert van den Brink WV De IJsselstreek BIDDINGHUIZEN
37 Patrick de Smit HSC de Bataaf NIEUW-VENNEP
38 Menno Koens HSC de Bataaf HOOFDDORP
39 Tom Schroot UTRECHT
40 Chiel van Griethuysen UTRECHT
41 Henk Peters vereniging MTB Noordwest HILLEGOM
42 Daniel Kleijn Hoornse Ren en Toerclub WOGNUM
43 Jorge van Vliet HEEMSKERK
44 Pierre Deen WTC de Amstel AMSTERDAM
45 Bas Kaptein MBC de Noordbikers NOORDWIJKERHOUT
46 Edwin Commandeur AALSMEER
47 Peter Vermeulen WTC de Amstel AMSTELVEEN
48 Pieter Bekker DEN HAAG
49 Jan Gudde RWV de Spartaan NOOTDORP
50 Jelmer Asjes ASSENDELFT
51 Mike van der Ham GRC Jan van Arckel LEXMOND
52 Jan de Vreede LISSE
53 Jorn Bosma UTRECHT
54 Ard Veneman CS030 UTRECHT
55 Wouter Breedt Bruijn HAARLEM
56 Laurens Koster HSK Trias OEGSTGEEST
57 Falko Rosbergen DELFT
58 Frank Sheldon WTOS Delft VOORBURG
59 Gerard Adelaar GOUDA
60 Maarten ter Weijde VELSERBROEK
62 Arjan Kriger BENNEKOM
DNS Sander van Lopik LEIDSCHENDAM
DNS Wouter Daanen WV Salland HEERDE
DNS Frank Nijssen HSV de Kampioen HAARLEM
DNS Peter Horsmeijer PURMEREND
DNS Erik Herman HSC de Bataaf HAARLEM
DNS Erwin Danckaarts WV Het Stadion UTRECHT
DNS Tim Boudri WV Amsterdam AMSTERDAM
DNS Dingeman Vink Dasia Cycling Team HAARLEM
DNS Arnoud Walrecht DELFT
DNS Jelmer Draaisma UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Kevin Molenaar ASC Olympia AMSTERDAM
DNS Ozkan Larcin ROTTERDAM
DNS Murat Tunali DELFT
DNS Bart van Ruiten NOORDWIJKERHOUT
DNS Jos Leijten HAARLEM
DNS Pieter van Egmond ROTTERDAM
DNS Luca Schrijen ASSENDELFT
DNS Tim Wagena AMSTERDAM
DNF Danny van den Haak LISSE
DNF Bart Budding GOUDERAK
DNF Arnout Rijpkema WV Het Stadion NIEUWEGEIN
DNF Marco Halma Cycloteam.nl NIEUWKOOP
DNF Marco Scholten LEIDEN
DNF Remy Meijer AMSTERDAM
DNF Maikel Boshove BEINSDORP
DNS Rob Uit De Bosch DELFT
DNS Bart Pieck CS030 UTRECHT
DNS Thomas de Ruiter LRTV Swift BENTHUIZEN
DNS Freek van Aernsbergen USWV de Domrenner UTRECHT
DNS Jan Sachtleven RWV de Spartaan DEN HAAG
DNS Antonio Vilches-Kolkman HSC de Bataaf HAARLEM
DNS Jelmer Looijesteijn vereniging MTB Noordwest AMSTERDAM
DNS Kevin van der Velde SPIJKENISSE
DNS Rick Krijt ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN