Uitslag Wielerronde van Bemmel door Frans Knorth Makelaardij 2019

Sportklasse

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BEMMEL

Alle uitslagen van Wielerronde van Bemmel door Frans Knorth Makelaardij

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Harold van Rooyen TIEL
2 Tonny Berends GORINCHEM
3 Wilfred Harbers Special Cycling Team PUTTEN
4 Henry Schut FCA Cycling team ZEELAND
5 Fedor Hes WV Het Stadion UTRECHT
6 Marcel Alma Special Cycling Team HARSKAMP
7 Jan Sanders DRUTEN
8 Georg Cornielje R en TV de Zwaluwen 'S-HEERENBERG
9 Joost Horstink R en TV de Zwaluwen ZEVENAAR
10 Gaby van Caulil ARNHEM
11 Cor van der Ploeg Special Cycling Team BEMMEL
12 Adrie Frijters WV Ede WAGENINGEN
13 Dik van de Koolwijk FCA Cycling team ELST
14 Dick Kinket STMA Cycling team HATTEM
15 Martijn Harteloh Cyclingteam Flakkee DORDRECHT
16 Maxim Harteloh Cyclingteam Flakkee DE LIER
17 Stanley Alards BENNEKOM
18 Berry Roelofs Marco Polo Cycling Club GROESBEEK
19 Johnny van den Berg Marco Polo Cycling Club BEUNINGEN GLD
20 Edwin Krijgh JvR de Batauwers DIEREN
21 Peter Makkink RTV Vierakker-Wichmond HENGELO GLD
22 Ynte de Vries DIEPENVEEN
23 Ruud Steeghs TWC 't Verzetje BEMMEL
24 Jan Willem Pennings GENDRINGEN
25 Ben Minkhorst HUMMELO
26 Hans Vonk Special Cycling Team ARNHEM
27 Willy van Kessel FCA Cycling team ZEELAND
28 Eddy Hermsen Special Cycling Team OCHTEN
29 Jeroen van de Weijer WV de Maaskant OPLOO
30 Ronald Blei ZWARTSLUIS
31 Corne Castein JvR de Batauwers RENKUM
32 Mario Willemsen RETO HUISSEN
33 Maarten Bremer WV de Meteoor BEMMEL
34 Erik Nekkers VUGHT
35 Gert Verdijk Marco Polo Cycling Club HEIJEN
36 Arnout Hurenkamp HENGELO
DNS Marcel Kranenburg AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNS Levi Kerkhof WV Ede EDE
DNS Bas van den Hoven TILBURG
DNS Rutger Bulk NIJMEGEN
DNS Peter Kraaijvanger Specialized Workfor.ce ZEVENAAR
DNS Iwan Bourgonje Specialized Workfor.ce VAASSEN
DNS Joost Lammers UWTC de Volharding UTRECHT
DNS Christian van Doorn 'S-HERTOGENBOSCH
DNS Ralf Steegs VELP
DNS Paul Talens LAAG ZUTHEM
DNS Niels Hubers OPLOO
DNS Pim Momberg ENSCHEDE
DNS Haiko Peters OOSTERHOUT (GLD)
DNS Ron Paffen Marco Polo Cycling Club MILSBEEK
DNF Mark Hermsen BENEDEN-LEEUWEN
DNF Joost van Bezooijen Special Cycling Team NIJMEGEN
DNF Peter Jansen WIJCHEN
DNF Robert Scholten STEENDEREN
DNF Clemens van den Thillart NIJMEGEN
DNF WillemOtto Pelleboer EEFDE