Uitslag Bavelse Berg Classic 2019

Junior-Vrouwen

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BREDA

Alle uitslagen van Bavelse Berg Classic

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Femke Gerritse FCC Nuland ROSMALEN
2 Maike van der Duin W.V. Meteoor Assen-Roden ASSEN
3 Rosalie van der Wolf Cyclingteam Flakkee OUDE-TONGE
4 Maud Rijnbeek WTC de Amstel LIMMEN
5 Eline van Rooijen WV Het Stadion WOERDEN
6 Fleur van der Peet Westland Wil Vooruit DEN HAAG
7 Laura Molenaar DRC de Mol OUD BEIJERLAND
8 Elisa Serné WV Breda BREDA
9 Samira van Zuthem Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
10 Sofie van Rooijen WV de Valleirenners AXA DRIEL
11 Lisa van Helvoirt ERP
12 Lieke Janssen W.C.L. Bergklimmers PANNINGEN
13 Julia van Bokhoven TWC Pijnenburg TILBURG
14 Rose Kloese WSV Emmen EMMEN
15 Silke Smulders TWC Pijnenburg LOON OP ZAND
16 Anna van Wersch TWC Pijnenburg TILBURG
17 Leonie Bos DRC de Mol 'S-GRAVENDEEL
18 Magdeleine Vallieres Mill CANADA
19 Daniek Hengeveld Westland Wil Vooruit NOOTDORP
20 Ilse Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
21 Francesca SEWELL AUSTRALIE
22 Ilse Grit K.W.C. Kampen ZWOLLE
23 Lieke Van Weereld DRC de Mol PAPENDRECHT
24 Daphne Kreulen W.V. Meteoor Assen-Roden HOOGHALEN
25 Lieke Nooijen WSV Emmen COEVORDEN
26 Pien Limpens W.C.L. Bergklimmers OBBICHT
27 Malena van Dam WV Avanti HAASTRECHT
28 Sanne Jongenelen Willebrord Wil Vooruit STEENBERGEN NB
29 Lorraine Röge WV Avanti ALPHEN AAN DEN RIJN
30 Danielle Quint JvR de Batauwers DEIL
31 Lisa van der Meer 'S-GRAVENZANDE
32 Oriana Soerewijn HSV de Kampioen VELSERBROEK
33 Lisanne de Munnik ZRTC Theo Middelkamp KAPELLE
34 Nathalie Elzinga WV Otto Ebbens DE WESTEREEN
35 Borg Senneker ZUNDERT
36 Nena Vollering Restore Cycling BERKEL EN RODENRIJS
37 Lotte Akkermans RSC de Zuidwesthoek OSSENDRECHT
39 Maud Adriaansen ARNHEM
40 Kim van de Groenendaal ROTTERDAM
41 Noa de Haan NIJKERK
42 Sanne van Heel WTC Maas-Waal ZALTBOMMEL
43 Mandy Hesselberth TWC Pijnenburg KAATSHEUVEL
44 Dorien Hoog Antink JvR de Batauwers OCHTEN
45 Sanne de Jonge EMMEN
46 Rosan Koper WTC de Amstel HEEMSKERK
47 Donja Lombaerts WV Avanti ALPHEN AAN DEN RIJN
48 Mickey Nijkamp K.W.C. Kampen ZWOLLE
49 Jewel Paumen Balen BC EINIGHAUSEN
50 Piene Romers PRC Delta ROZENBURG
51 Judith Stolze Westland Wil Vooruit DE LIER
52 Marlies Vos WSV Emmen AALDEN
53 Lauraine Wijnhorst WV Avanti ALPHEN A/D RIJN