Uitslag Ronde van Hank 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
HANK

Alle uitslagen van Ronde van Hank

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Robin Blummel TWC Pijnenburg SINT-MICHIELSGESTEL
2 Nick van der Meer Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
3 Abe Celi TWC Het Snelle Wiel OOSTERHOUT
4 Björn Bakker NWV Groningen WIJNJEWOUDE
5 Johim Ariesen UWTC de Volharding RHENEN
6 Coen Vermeltfoort WRV de Peddelaars VLIJMEN
7 Steven Stenekes Uithoornse WTC BENNEKOM
8 Eddy Gödde NAALDWIJK
9 Ramon van Bokhoven WV de Jonge Renner TILBURG
10 Tom Wijfje WV Avanti TER AAR
11 Sam Muskens TWC Tempo TILBURG
12 Niels de Rooze BELGIË
13 Kyle Agterberg GWC de Adelaar MAARTENSDIJK
14 Kelvin Bakx Willebrord Wil Vooruit BERGEN OP ZOOM
15 Ruben Buitendijk VZW Jong Wielertalent LEKKERKERK
16 Witten Anthonise DRC de Mol DORDRECHT
17 Elias de Bruijne UWTC de Volharding UTRECHT
18 Philip Heijnen UWTC de Volharding OEFFELT
19 Bram de Kort WV de Jonge Renner DONGEN
20 Robbie Gevers Willebrord Wil Vooruit SCHIJNDEL
21 Wessel Coppelmans TWC Het Snelle Wiel HAPERT
22 Frank Visser UWTC de Volharding UTRECHT
23 Koen van de Klundert TWC Tempo WOENSDRECHT
24 Bas van Belle LRTV Swift ZOETERMEER
25 Frank van den Broek RTV de Bollenstreek VOORHOUT
26 Sieben Wouters Willebrord Wil Vooruit ZUNDERT
27 Ryan Kamp WV de Jonge Renner RAAMSDONKSVEER
28 Rowan Bergmans WV Schijndel MAREN-KESSEL
29 Kevin Haest Willebrord Wil Vooruit RIJSBERGEN
30 Berko Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN GLD
31 Frenky van der Vorst BREDA
DNS Bastijn Boele LRTV Swift LEIDEN
DNS Lorenzo Harbers Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam NIJVERDAL
DNS Kevin Huskens DELFGAUW
DNS Lehvi Braam TWC Tempo DODEWAARD
DNS Jeffrey Doornbusch WV Breda BREDA
DNS Jentje Huntink R en TV de Zwaluwen DREMPT
DNS Stefan Kreder HSK Trias ZEVENHUIZEN ZH
DNS Ramon Vleugel DRC de Mol GOES
DNS Max de Jong GIESSENBURG
DNS Youp Havermans RWC Ahoy ROTTERDAM
DNS Michel Kreder HSK Trias ZEVENHUIZEN ZH
DNS Milan van der Touw LRTV Swift VOORSCHOTEN
DNS Stefan Laurijssen W.V. Princenhage OUD GASTEL
DNF Jorick Heijn LRTV Swift LEIDEN
DNF Jeroen Breewel HAARLEM
DNF Harm Celi TWC Pijnenburg OOSTERHOUT
DNF Sjors Handgraaf RTV de Bollenstreek LEIDEN
DNF Bob Kerkhofs Willebrord Wil Vooruit WOUW
DNF Jan Arie Scherff WAARDHUIZEN
DNF Jordi Steenbakkers WV Schijndel BOXTEL
DNF Lars Oreel Wielerteam Waasland VZW GOES