Uitslag Classic jeugd Bavelse Berg 2019

Jeugd Cat. 6

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
BREDA

Alle uitslagen van Classic jeugd Bavelse Berg

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Mark Mandemaker PRC Delta HOOGVLIET
2 Renzo Moretti KAPELLE
3 Senna Remijn WOLPHAARTSDIJK
4 Joeri Schaper BERGEN
5 Martijn Azantinlow TWC Pijnenburg TILBURG
6 Finn Hoefmans WV Breda ALPHEN NB
7 Liam van Os RRC de Pedaalridders BERKEL EN RODENRIJS
8 Thijs Theuns ZIERIKZEE
9 Luca van der Veken sportcomité Het vliegend wiel Klein-Sinaai vzw ST JAN STEEN
10 Denley van Wijnbergen WV de Jonge Renner WERKENDAM
11 Jente Derksen HAALDEREN
12 Jelle de Vlaam GRAVENDEEL
13 Jorn van der Made PRINSENBEEK
14 Thomas van den Eijnden PRINSENBEEK
15 Rens Schalk RIJSBERGEN
16 Xaydee van Sinaey SCHENDELBEKE
17 Job Nievelstein RIJSWIJK
18 Phillip van den Kieboom HOOGERHEIDE
19 Antoine Quint DEIL
20 Danijel Agricola TERWISPEL
21 Raf de Caluwe WV de Jonge Renner RIJEN
22 Stan Smit Hoornse Ren en Toerclub WERVERSHOOF
23 Martijn Braspenning PRINSENBEEK
24 Zoë van Velzen Westland Wil Vooruit WADDINXVEEN
25 Thomas Jonker WV Alcmaria Victrix HEEMSKERK
26 Lars Prins HANK
27 Jasper Vos BERGEN OP ZOOM
28 Marit Koene Westland Wil Vooruit POELDIJK
29 Joris Peursem HARDINXVELD-GIESSENDAM
30 Sven Stapersma 'S-GRAVENZANDE
31 Mika van Os RRC de Pedaalridders BERKEL EN RODENRIJS
32 Sven Van Merriënboer WV Breda WERNHOUT
33 Julia Lindhout WV Breda ST MAARTENSDIJK
34 Bastiaan de Groot 'T HARDE
35 Thijs Dahler SCHIJNDEL
36 Cas Briggeman PRC Delta ROCKANJE
37 Jorn van Beers TWC Pijnenburg MOERGESTEL
38 Jaro Danklof WV Schijndel ROSMALEN
39 Bram Vugts BOXTEL
40 Pepijn de Kok RWV de Spartaan VOORBURG
41 Vic Esselink TWC Pijnenburg TILBURG
42 Anco Ballif GRTC Excelsior GOUDA
43 Nele van Gorp TWC de Kempen BERGEIJK
44 Sil Bergsma PRC Delta OUDENHOORN
45 Rosalie de Haas RWV de Spartaan PIJNACKER
46 Nora de Haas RWV de Spartaan DEN HOORN
47 Kevin van Eck PRC Delta ZUIDLAND
48 Bibi van den Bogaard TWC Pijnenburg GOIRLE
49 Sven van Wijgerden BRUCHEM
50 Lucas van den Eijnden PRINSENBEEK
51 Senna Wuisman PRC Delta SPIJKENISSE
52 Maud Tollens RTC Buitenlust AARLE RIXTEL
53 Simone Wijngaard RIJEN
DNF Joris van Poppel TWC Pijnenburg TILBURG
DNF Nanna van den Bogaard TWC Pijnenburg GOIRLE
DNS Joer Post RWV de Spartaan DELFGAUW
DNS Jelte Jochems FCC The Wheely's PUTTEN
DNS Frederique Verschuur ROTTERDAM
DNS Niels Hanegraaf WV Schijndel HEESWIJK-DINTHER
DNS Lisa van Heel WTC Maas-Waal ZALTBOMMEL