Uitslag TCM - HLB van Daal Eurode Omloop 2019

Elite-Mannen/Beloften

Discipline:
Wegwielrennen
Datum:
Plaats:
KERKRADE

Alle uitslagen van TCM - HLB van Daal Eurode Omloop

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Sjoerd Bax ALMKERK
2 Adne Koster FYCA VZW RODEN
3 Stef Krul WV WoonExpo Kapenga TJALLEBERD
4 Jarno Gmelich Meijling UWTC de Volharding ALMERE
5 Hartthijs de Vries NWV Groningen KOLLUM
6 Rens Tulner RWC Ahoy LEXMOND
7 Dylan Bouwmans Willebrord Wil Vooruit GEMERT
8 Marijn van den Berg Willebrord Wil Vooruit DE MEERN
9 Robin Lowik AR en TV de Adelaar VRIEZENVEEN
10 Brecht Stas BELGI
11 Lars van den Berg Willebrord Wil Vooruit DE MEERN
12 Timo de Jong Kon. Balen BC (ACROG-Balen BC) GOES
13 Meindert Weulink WV De IJsselstreek DIEPENVEEN
14 Thijs de Lange ZRTC Theo Middelkamp UTRECHT
15 Jens van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
16 Antonie van Noppen GRC Jan van Arckel RIDDERKERK
17 Remco Schouten GRTC Excelsior AMMERSTOL
18 René Hooghiemster SNEEK
19 Maarten Verheyen BELGIË
20 Wiebe Scholten DIEREN
21 Vincent Hoppezak RWC Ahoy NIEUWERKERK AD IJSSEL
22 Liam Slock
23 Kamiel Bonneu ACHEL
24 Peter Schulting HELLENDOORN
25 Sjors Dekker GRONINGEN
26 Arne Peters AR en TV de Adelaar BEEKBERGEN
27 Niels van Ekeren RIJSWIJK
28 Daan van Sintmaartensdijk WV de Jonge Renner ZUIDLAND
29 Jochem Kerckhaert KSV Deerlijk VZW SCHOONDIJKE
30 Han Devos SCHERPENHEUVEL (B)
31 Bryan Bouwmans WV de Jonge Renner GEMERT
32 Manuel Michielsen WV de Jonge Renner ECK EN WIEL
33 Robbe Claeys BELGIË
34 Jesse de Rooij Ver. Cycling Club Monkey Town HOORN NH
35 Yentl Ruijmgaard ASC Olympia ZWANENBURG
36 Jelle Johannink Sensa-Kanjers voor Kanjers Cyclingteam DENEKAMP
37 Jasper Schouten WV De IJsselstreek DRONTEN
38 Rick Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
39 Alexander Konijn SPANBROEK
40 Bas van der Kooij Westland Wil Vooruit MAASSLUIS
41 Wim Wittenberg JvR de Batauwers HERVELD
42 Jord Baak K.W.C. Kampen DRONTEN
43 Maarten Vierhout WV De IJsselstreek NUNSPEET
44 Jense Brosens BELGIË
45 Gijs Leemreize TWV De Peddelaars RUURLO
46 Tim Bierkens rudyco cycling team vzw STAMPERSGAT
47 Stijn Appel SPANBROEK
48 Matijn Straatsma USWV de Domrenner UTRECHT
49 Nicola Gaffurini ITALIË
50 Sam Gademan R en TV de Zwaluwen BEEK
51 Tijmen Eising NWV Groningen EMMEN
52 Huub Deelstra WRV de Peddelaars HOOGEVEEN
DNF Thibeau Verhofstadt BELGIË
DNF Dries de Schrijver BELGIË
DNF Jesper Walraed BELGIË
DNF Jaron Wydooghe BELGIË
DNF Michiel Hillen BELGIË
DNF Robin Mertens BELGIË
DNF Levi Jacobs BELGIË
DNF Joren Segers LOMMEL
DNF Brent van der Eycken VOSSELAAR
DNF Jelle Deville BELGIË
DNF Joris Haex MEEUWEN
DNF Matthew van Schoor BELGIË
DNF Arno Claeys BELGIË
DNF Sam van de Mieroop SCHOTEN
DNF Sybren Welling HEILOO
DNF Steven Willemsen FRANKFURT AM MAIN
DNF Olaf Potze Stormvogels Veendam ADUARD
DNF Davide Bomboi BALEN
DNF Yarno Vandenbroeck BELGIË
DNF Stijn Daemen DAVO Cycling Team - Tongeren LANDGRAAF
DNF Brent van Mulders ASSE
DNF Mathias Schietecatte BELGIË
DNF Senne Gabriels BRECHT
DNF Wannes Nachtegaele BELGIË
DNF Bram Rombouts BELGIË
DNF Melvin Lindelauf DAVO Cycling Team - Tongeren GULPEN
DNF Jan Reynaerts BELGIË
DNF Stef Rogier BELGIË
DNF Koen Jansen AR en TV de Adelaar BAAK
DNF Niek. te Veldhuis WARNSVELD
DNF Wilbert van het Loo OOSTERHUIZEN
DNF Joey van Manen VEENENDAAL
DNF Olav Wallinga AR en TV de Adelaar ZUTPHEN
DNF Maikel Willemsen ZUTPHEN
DNF Bryan Burger WV Noord-Holland WARMENHUIZEN
DNF Sam Errens W.C.L. Bergklimmers BORN
DNF Niels Peters W.C.L. Bergklimmers MEERS
DNF Raül Rademakers JABEEK
DNF Sverre Senders TWC de Kempen LUYKSGESTEL
DNF Erik Groen AR en TV de Adelaar APELDOORN
DNF Bob Gielen ZUTPHEN
DNF Lander Scheers BELGIË
DNF Elias van Vanlandeghem BELGIË
DNF Jens Vertongen SINT-GILLIS-WAAS
DNF Jasper Irik TWC. Maaslandster-Zuid Limburg LANDGRAAF
DNF Tim Wetzels LANDGRAAF
DNF Jinn Leffering TWC. Maaslandster-Zuid Limburg LANDGRAAF
DNF Mathijs Loman TWC. Maaslandster-Zuid Limburg HEERLEN
DNF Giel Meesen W.C.L. Bergklimmers SUSTEREN
DNF Jesse Raas TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MAASTRICHT
DNF Luuk van Helden W.C.L. Bergklimmers VLODROP
DNF Maxime Vercauteren BUNDE
DNF Tom van den Berg RTC Buitenlust HELMOND
DNF Gerrie van Lingen TWIJZELERHEIDE
DNF Daan Gelling HUIZINGE
DNF Hideyuki TAKAGI KYOTO
DNF Karsten Veen Stormvogels Veendam WESTERLEE
DNF Rens te Stroet RTV Vierakker-Wichmond KEIJENBORG
DNF Joren Bloem E.T.P. Zutphen BRUMMEN
DNF Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
DNF Koen van Helvoirt WV Schijndel ERP
DNF Wessel Verschueren WV de Jonge Renner ULICOTEN
DNF Thomas Hartog West Frisia HAARLEM
DNF Mick Kemper Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
DNF Dorus de Rijk West Frisia DE RIJP
DNF Antonio Santoro HEERLEN
DNF Alex Molenaar UWTC de Volharding OUD BEIJERLAND
DNF Kars ten Boske TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
DNF Jelle Wolsink Twente-Salland Cycling Team HENGELO (O)
DNF Jasper Bovenhuis HENGELO
DNF Jaap Kooijman MAASTRICHT
DNF Kelvin van den Dool GRC Jan van Arckel HOOGBLOKLAND
DNF Joost van der Burg ROTTERDAM
DNF Danny van der Tuuk Young Cycling Team VZW ASSEN
DNF Jeen de Jong NWV Groningen BRITSUM
DNF Maarten de Jonge WV Noord-Holland OLDENZAAL
DNF Adriaan Janssen RTV Oldenzaalse WCL DIEPENVEEN
DNF Jip Steman E.T.P. Zutphen ZUTPHEN
DNF Joury Ottenbros West Frisia HEERHUGOWAARD
DNF Harry Sweering West Frisia SNEEK
DNF Gert-Jan Bosman WRV de Peddelaars NIJVERDAL
DNF Nick Brabander Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
DNF Chiel Schulten Hanzerenners Zwolle RAALTE
DNF Arjan Arentsen WV De IJsselstreek HARDERWIJK
DNF Alain Broos ZANATTA GALLOO CYCLINGTEAM MENEN BAARLE NASSAU
DNF Gino Luca Vierhouten VELSERBROEK
DNF Gerco Pastoor ASC Olympia EEMDIJK
DNF Douwe Doorduin GRONINGEN
DNF Martijn Knol WV de Kannibaal ZWOLLE
DNF Tom Terpstra GSWV Tandje Hoger GRONINGEN
DNF Binne-Pier de Haan LEEUWARDEN
DNF Minne Verboom UWTC de Volharding KRIMPEN AD IJSSEL
DNF Martin van de Pol BARNEVELD
DNF Luuk Schuurmans USWV de Domrenner UTRECHT
DNF Friso van Diemen WTC de Amstel AMSTELVEEN
DNF Wim de Bruin GRC Jan van Arckel HARDINXVELD-GIESSENDAM
DNF Arno Kleinjan AMSTERDAM
DNF Stefan Appelman Ver. Cycling Club Monkey Town BEVERWIJK
DNF Tony Reijtenbagh DRC de Mol ZUIDLAND
DNF Derek Heek GRC Jan van Arckel MONTFOORT
DNF Niels Bijkerk AMSTELVEEN
DNF Mees Willemsen UWTC de Volharding ELST UT
DNF Lars Quaedvlieg EINDHOVEN
DNF Victor Broex WTC de Amstel OUDERKERK AAN DE AMSTEL
DNS Bart Lemmen UTRECHT
DNS Marco Doets ZWC D.T.S. MONNICKENDAM