Uitslag Kermis Wielerronde van Assendelft & officieus NK Criterium (voor Elite/Beloften/Amateurs) 2019

(C)-Sportklasse/Basisleden

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Jelmer Asjes ASSENDELFT
2 Jeffrey van der Velden EGMOND BINNEN
3 Jorn Teer WV Noord-Holland ASSENDELFT
4 Luca Schrijen ASSENDELFT
5 Edwin Commandeur AALSMEER
6 Mark Rijntjes ZANDVOORT
7 Stanley Alards BENNEKOM
8 Maurice de Bruijn HAARLEM
9 Wilfred Harbers Special Cycling Team PUTTEN
10 Coen Emmer WTC de Amstel AMSTERDAM
11 Sjors de Waard DE BILT
12 Jacco Konijn Hoornse Ren en Toerclub HOORN
13 Coen Beckers W.V. Eemland WOUDENBERG
14 Ming-ko Sun HR en TC D.O.K. DEN HELDER
15 Fedor Hes WV Het Stadion UTRECHT
16 Bas Koster AMSTERDAM
17 Raul Woudstra AMSTELVEEN
18 Jorge van Vliet HEEMSKERK
19 Pieter Frolichs OOSTERBEEK
20 Marcel van Harlingen WORMER
21 Robbert Buts UTRECHT
22 Bas de Lange ASSENDELFT
23 Mike Kes WV Beet-It Volendam VOLENDAM
24 Romke van der Weerdt AMSTERDAM
25 Rob de Lange BRC Kennemerland ASSENDELFT
26 Eddy Hermsen DODEWAARD
27 Ronald Welp CASTRICUM
28 Barry Bel HEERHUGOWAARD
29 Jorg Veldhuis HEEMSKERK
30 Jelle van Steekelenburg Westland Wil Vooruit WATERINGEN
31 Alexander Mascini HAARLEM
32 Ron van Dam VOORHOUT
33 Dingeman Vink Dasia Cycling Team HAARLEM
34 Brian Koster APELDOORN
35 Arjan Scheer HOUTEN
36 Cees Schrijen ASSENDELFT
37 Tonny Berends GORINCHEM
38 Paul Schoone ZWC D.T.S. ASSENDELFT
39 Mike van der Meij HEEMSKERK
41 Marco Halma Cycloteam.nl NIEUWKOOP
42 Matthieu Hendriks LEKKERKERK
43 Marius van Breda NIEUW-VENNEP
44 Adrie Frijters WV Ede WAGENINGEN
45 Daniel Kleijn Hoornse Ren en Toerclub WOGNUM
46 Dieuwe de la Parra LABASTIDE-ROUAIROUX
47 Caspar Hermans WTC de Amstel AMSTERDAM
48 Merijn Vermeulen ZAANDAM
49 Ralph Greupink ZOETERMEER
50 Wouter de Jonge WTC de Amstel OUDERKERK AAN DE AMSTEL
51 Richard Westerhof BRC Kennemerland HEEMSKERK
52 Andries van der Velden HRC Excelsior NIEUW VENNEP
53 Laurens Koster HSK Trias OEGSTGEEST
54 Serge van der Putten WTC de Amstel AMSTERDAM
55 Patrick de Smit HSC de Bataaf NIEUW-VENNEP
56 Hanne van der Hoek AMSTERDAM
57 Mark Hermsen BENEDEN-LEEUWEN
58 Robert van den Brink WV De IJsselstreek BIDDINGHUIZEN
59 Marc Stouten VOORHOUT
60 Duncan Oudshoorn Dasia Cycling Team VELSERBROEK
61 Jelmer Draaisma UWTC de Volharding UTRECHT
62 Kuno Bakker ROTTERDAM
63 Ozkan Larcin ROTTERDAM
64 Joris Mulders AMSTERDAM
65 Patrick Beentjes BEVERWIJK
66 Jeffrey Van Zaanen AMSTERDAM
67 Robert Lengkeek DELFT
68 Maikel Boshove BEINSDORP
DNF Michiel Jak ASSENDELFT
DNF Willem Abbema UTRECHT
DNF Danny van den Haak LISSE
DNF Ron Paffen Marco Polo Cycling Club MILSBEEK
DNF Sander Kempes NIEUW-VENNEP