Uitslag TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH 2019

Masters (40+)

Discipline:
Veldrijden
Datum:
Plaats:
RHENEN

Alle uitslagen van TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Erik Dekker WRV de Peddelaars HEDEL
2 Micha de Vries WTC Woerden HILVERSUM
3 Edwin Raats TWC Noord-Limburg HELMOND
4 Maikel Govaarts F.M.C. The Whoopers DRUNEN
5 Watze Vroom WV Ede BENNEKOM
6 Ben Minkhorst HUMMELO
7 Freek de Jong ENSPIJK
8 Lars Rietveld WTC Woerden OUDEWATER
9 Bas Bloeming WV Het Stadion WIJK BIJ DUURSTEDE
10 Jasper de Heus UWTC de Volharding WIJK BIJ DUURSTEDE
11 John Spek GRTC Excelsior WADDINXVEEN
12 Nils ten Brinke AR en TV de Adelaar APELDOORN
13 Piet Smits GRTC Excelsior HAZERSWOUDE DORP
14 Ferry de Ruiter ERMELO
15 Patrick Heijnen WTC Maas-Waal HEUSDEN GEM HEUSDEN
16 Michael Breedt WTC de Amstel DIEMEN
17 Ruud Goorden ROOSENDAAL
18 Michel Warlich WV Salland HEERDE
19 Marten Koster RHEDEN
20 Marcel Witte WTC de Amstel AMSTERDAM
21 Kees van Asten W.V. Eemland ZEEWOLDE
22 Juan Balaguer Vilarocha ALPHEN AAN DEN RIJN
23 Dennis Versteeg NIEUWEGEIN
24 Arnoud Witsenburg UWTC de Volharding DRIEBERGEN
25 Arno Bouten BLERICK
26 Jim Koren AR en TV de Adelaar ZEEWOLDE
27 Bert Jan Hamer WV Salland HATTEM
28 Marcel Janssen NIJMEGEN
29 Dick Kinket STMA Cycling team HATTEM
30 Richard Visscher RWC Ahoy PIJNACKER
31 Marcel Boschker WTC Woerden WOERDEN
32 Arno Winters ATB Team Lemelerveld OMMEN
33 André Kraan GRTC Excelsior GOUDA
34 Danny van Dam LEIDEN
35 Martijn Geenen Cycling Team Wielertoerist KINDERDIJK
36 Jan Gudde RWV de Spartaan NOOTDORP
37 Wim van der Laan GWC de Adelaar HILVERSUM
38 Jan Rademaker Dirty Hill ATB HAZERSWOUDE-RIJNDIJK
39 Ton van Korven TWC Het Snelle Wiel DIESSEN
40 Anton Graumans WERNHOUT
41 Jeroen Hoogakker LRTV Swift OEGSTGEEST
42 André Looman WTC Woerden MONTFOORT
43 Bram Oortgiesen EPSE
44 Jan van Herwijnen WTC de Amstel BUSSUM
45 Mike van Veelen MTB Licht Verzet ARNHEM
46 Ron Aardenburg BRC Kennemerland HEEMSKERK
47 Edwin Ruesink R en TV de Zwaluwen HEELWEG
48 Mischa Kramer OOSTERBEEK
49 Bert van der Klooster DRC de Mol RIDDERKERK
50 Ger Koenen WV de Valleirenners AXA CULEMBORG
51 Pierre Deen WTC de Amstel AMSTERDAM
52 Frank Rijkhoff WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
53 Fred van Zanten NIEUWLAND
54 Bart Bijvoet WV Amsterdam AMSTERDAM
55 Marti Maas FCC Oss GEFFEN
56 Dik van de Koolwijk FCA Cycling team ELST
57 Jan Willem den Braber Cycling Team Wielertoerist AMSTELVEEN
58 Robin van Vuren HILVERSUM
59 Coen Emmer WTC de Amstel AMSTERDAM
60 Mark Janssens WV de Valleirenners AXA RHENEN
61 Stefan Scheepers HELMOND
62 Rene Gerritsen TWC 't Verzetje BEMMEL
63 Floris Backer van Ommeren LAREN
64 Erwin Rijnders WTC Woerden NIEUWEGEIN
65 Frank Jansen AMSTELVEEN
66 Dennis den Ouden Cycling Team Wielertoerist AMERSFOORT
67 Gerwin Donkers WAGENINGEN
68 Jaap van der Breggen W.V. Eemland NIJKERK GLD
69 Ronald van Merkerk WTC Woerden WOERDEN
70 Wout Delwel PRC Delta ROTTERDAM
71 Frank van Oirschot Team Brabant 2000 OISTERWIJK
72 Harry Ruiterkamp RETO SLIJK-EWIJK
DNS Raimon Knip De Eendracht KORTENHOEF
DNS Peter Kraaijvanger Specialized Workfor.ce ZEVENAAR
DNS Steven Kroesbergen WV Ede EDE
DNS Patrick Somsen TWV De Peddelaars AALTEN
DNS Sjon van den Berg Uithoornse WTC ZEVENHOVEN
DNS Wilfred Veldkamp WTC Woerden KAMERIK
DNS Michel Groenendaal WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
DNS Hans van Staten ROTTERDAM
DNS Leon Brouwer ROTTERDAM
DNS Dave Andriese WV Barrhopoort ROTTERDAM
DNS Johan Dussel W.V. Omega EELDE
DNS Robbert Wajer MTB Assen BEILEN
DNS Peter Groenendijk WV Noord-Holland WADDINXVEEN
DNS Caspar Hermans WTC de Amstel AMSTERDAM
DNS Mark Touwen Gaul ! AMSTELVEEN
DNS Hein Vinke W.V. Eemland AMERSFOORT
DNF Stanley Alards BENNEKOM
DNF René Kuhlmann MTB-Club Discovery BAARLO LB
DNF Enrico ten Klooster EDE