Uitslag TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH 2019

Nieuwelingen

Discipline:
Veldrijden
Datum:
Plaats:
RHENEN

Alle uitslagen van TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 David Haverdings W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
2 Marvin Peters R en TV de Zwaluwen WEHL
3 Bart Kortleve WV Noord-Westhoek HAVELTE
4 Jari Prins WV de Jonge Renner HANK
5 Jelte Jochems FCC The Wheely's PUTTEN
6 Thijs Bakker AWV de Zwaluwen RIJSSEN
7 Björn Hommes W.V. Meteoor Assen-Roden APPELSCHA
8 Juul Nagengast WRV de Peddelaars BEILEN
9 Daan van Lüling BODEGRAVEN
10 Thom van der Werff W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
11 Mees Steenbergen RUINEN
12 Thom van Herwaarden WTC Maas-Waal ROSSUM
13 Thijs Kortes W.V. Eemland HOOGLANDERVEEN
14 Nick Klijn GRC Jan van Arckel LEERDAM
15 Daan van den Eijnde WV Schijndel GEMERT
16 Guus van den Eijnden FCV Talent BMX Team GEMERT
17 Freek Bouten MTB Baarlo BLERICK
18 Stijn Honcoop CHAAM
19 Mees van Duren WTC de Amstel NES A/D AMSTEL
20 Christiaan van Rees GRC Jan van Arckel GROOT AMMERS
21 Hidde Swart WV de Jonge Renner OOSTERHOUT
22 Ryan Gal AWV de Zwaluwen NEEDE
23 Sep Kramer RETO OOSTERBEEK
24 Martijn Weeder LRTV Swift LEIDEN
25 Feiko van der Dussen GRC Jan van Arckel ARKEL
26 Toinne Vriezen W.V. Eemland AMERSFOORT
27 Nauk ten Thije RTC de Stofwolk EIBERGEN
28 Jelle Schieven RTC de Stofwolk ZIEUWENT
29 Joost Stokkermans DIESSEN
30 Daan Schoofs HENGELO
31 Dennis de Haan WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
32 Quin de Groot RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
33 Felix van Hemert ZWC D.T.S. OOSTZAAN
34 Rowan van Oord WV de Jonge Renner HANK
35 Jesper Beiboer ZEGVELD
36 Mees Vlot GRTC Excelsior GOUDA
37 Ingmar van den Bosch WV Avanti LISSE
38 Halvar de Jager DRC de Mol BARENDRECHT
39 Mike Derogee Uithoornse WTC NIEUW VENNEP
40 Swen Vonk RWC Ahoy BERGSCHENHOEK
41 Krijn Veldboer RTC Buitenlust HELMOND
42 Colin Strik TWC. Maaslandster-Zuid Limburg HEERLEN
43 Björn Minneboo LEUSDEN
44 Koen Engberink W.V. Eemland BILTHOVEN
45 Ed Uptegrove WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
46 Igor Ouwerkerk LRTV Swift LEIDEN
47 Floris Verschuur RWC Ahoy ROTTERDAM
48 Jelmer Bassa ARKEL
49 Ruben van Kerkvoorde GORINCHEM
50 Ties Veldkamp WTC Woerden KAMERIK
51 Ben Poelman RWV de Spartaan DEN HAAG
52 Sjoerd van der Linden ZIJTAART
53 Max van Heeswijk SCHIJNDEL
54 Jeffrey Zwart HAARLEM
55 Ramon Setz TML Dommelstreek GELDROP
56 Tim v.d. Poel Westland Wil Vooruit PAPENDRECHT
57 Rens Grömmel UITHOORN
58 Jens Versteeg AMSTERDAM
59 Thijs Wemmers BLESKENSGRAAF
60 Arno Raijmakers HELMOND
61 Dante Broeren RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
62 Niek van Montfort WTC Woerden WOERDEN
63 Arne Witsenburg DRIEBERGEN
64 Spiek Oord WTC Woerden LOENEN AAN DE VECHT
65 Dean Verwaarst AWV de Zwaluwen HAARLE
DNS Gijs Broere GWC de Adelaar NEDERHORST DEN BERG
DNS Dani van der Lee SCHIEDAM
DNS Daan den Breejen GIESSENBURG
DNS Pelle van der Putte HSV de Kampioen HAARLEM
DNS Michael Boers Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
DNS Brent Nijboer Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
DNS Tim van den Noort KEIJENBORG
DNS Siebe Klein Nienhuis TWV De Peddelaars LICHTENVOORDE
DNS Beau van Steijn NIEUW VENNEP
DNS Jelle Roks VEENENDAAL