Uitslag TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH 2019

Junioren

Discipline:
Veldrijden
Datum:
Plaats:
RHENEN

Alle uitslagen van TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Jesse Kramer TWC de Kempen BORKEL EN SCHAFT
2 Tom Schellekens F.M.C. The Whoopers SCHIJNDEL
3 Pepijn Reinderink R en TV de Zwaluwen RUURLO
4 Yanick de Vos DOMMELEN
5 Mat van Gorp TWC de Kempen BERGEIJK
6 Job Boontjes W.V. Meteoor Assen-Roden GIETEN
7 Joris Reinderink R en TV de Zwaluwen RUURLO
8 Joppe de Heij Willebrord Wil Vooruit HETEREN
9 Youp de Vos WV Avanti HILLEGOM
10 Quinten Buijs Westland Wil Vooruit DE LIER
11 Niels Huijbregts Willebrord Wil Vooruit WERNHOUT
12 Jens van Korven TWC Het Snelle Wiel DIESSEN
13 Brett Chow DRC de Mol HENDRIK IDO AMBACHT
14 Miel Storms W.C.L. Bergklimmers GREVENBICHT
15 Cas Jansen De Eendracht HILVERSUM
16 Pim Funken WV de Driehoek ASSEN
17 Robin van Poppel DIESSEN
18 Max Goris HOOGERHEIDE
19 Chris Oosenbrug ZWC D.T.S. ZAANDAM
20 Omar Koudijs GWC de Adelaar LAREN NH
21 Daan Honderdors WC Midden Limburg HORN
22 Lars de Weerd KROMMENIE
23 Steijn Vriezen W.V. Eemland AMERSFOORT
24 Marick Buteijn WTC Woerden NIEUWERBRUG
25 Hugo Jansen RTC de Stofwolk EIBERGEN
26 Wout Ruesink R en TV de Zwaluwen HEELWEG
27 Sebastiaan Vermulm RWC Ahoy ZOETERMEER
28 Sven Buskermolen Uithoornse WTC KUDELSTAART
29 Tim van der Voort Westland Wil Vooruit DE LIER
30 Lucas van Hemert OOSTZAAN
31 Mathijs van Putten WTC Woerden HAGESTEIN
32 Ruben Velter TWC Tempo HEYTHUYSEN
33 Thijs Brugging RWC Ahoy BLEISWIJK
34 Niels Boom VALBURG
35 Tristan Geleijn WTC de Amstel RIJSENHOUT
36 Sven Hagedoorn Weerstand TOLLEBEEK
37 Johan Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN
38 Elian Lagendijk WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
39 Mark Bogers WV Ede BENNEKOM
40 Maurits Kool GWC de Adelaar KORTENHOEF
41 Jos Blok WV Avanti GOUDA
42 Ids Visscher RWC Ahoy PIJNACKER
43 Cornee van Boven 'T LOO OLDEBROEK
DNF Bart Hordijk WESTMAAS
DNF Jip Kramer RETO OOSTERBEEK
DNS Sam Kerkvliet LRTV Swift NIEUWE-WETERING
DNS Maiko Timmer WRV de Peddelaars DRACHTEN
DNS Mika Sardina TWC Het Snelle Wiel HELMOND
DNS Noud van den Hurk JvR de Batauwers BENEDEN-LEEUWEN
DNS Delano Swenne GRC Jan van Arckel HEUKELUM
DNS Bas van der Burg RWC Ahoy BERGSCHENHOEK
DNS Quinten Hoogervorst SCHOORL