Uitslag TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH 2019

Amateurs/Sportklasse

Discipline:
Veldrijden
Datum:
Plaats:
RHENEN

Alle uitslagen van TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Tim Putman R en TV de Zwaluwen ZELHEM
2 Bart de Veer Uithoornse WTC VREELAND
3 Tommy Oude Elferink NIEUWVEEN
4 Bas de Bruin Uithoornse WTC UITHOORN
5 Atse ten Brinke RTC de Stofwolk LICHTENVOORDE
6 Geert van der Horst LEIDEN
7 Menno van Capel WV Avanti NOORDEN
8 Dennis van de Kruisweg ATB vereniging Oldebroek OLDEBROEK
9 Gerard Haasjes WV Noord-Westhoek STAPHORST
10 Yannick Runhart APELDOORN
11 Coen Groot DRC de Mol PAPENDRECHT
12 Joep Keijsers MAARN
13 Raymond van de Kruisweg OLDEBROEK
14 Jacob de Roo Zwse MTB. Ver. X-Treme BIEZELINGE
15 Jan Metselaar RWC Ahoy BERGSCHENHOEK
16 Max Haaksman WV Het Stadion ZEIST
17 Jari Looman WTC Woerden MONTFOORT
18 Werner Vos STAPHORST
19 Richard Sleumer ZEIST
20 Olaf Oussoren UWTC de Volharding AMERONGEN
21 Jesse Haaksman ENSCHEDE
22 Jetze van Heelsum WTC Maas-Waal SLEEUWIJK
23 Bart Veldhuizen ELST
24 Patrick van Nunen ROTTERDAM
25 Edwin Pauli HSK Trias 'S-GRAVENHAGE
26 Coen Telgenhof RTV Oldenzaalse WCL LOSSER
27 Rick Veenhoven ZWC D.T.S. OOSTZAAN
28 Rob Meeuwessen TWC Pijnenburg GOIRLE
29 Pim Heemskerk AMERONGEN
30 Ferdinand Tuin ROUVEEN
31 Wesley Pieterse RETO ARNHEM
32 Mathijs van Rijnsoever VEENENDAAL
33 Nordin Hudepol AWV de Zwaluwen ALMELO
34 Jimme de Haan WV Ede WAGENINGEN
35 Tim Wagena AMSTERDAM
36 Roy Roelofsen VOORBURG
37 Dimitri Veerman GWC de Adelaar HUIZEN
38 Eric van den Bogaard WAALWIJK
39 Tristan Vlijm WV De IJsselstreek HULSHORST
40 Mathijs Biemold HWV de Tubanters HENGELO
41 Koen Warnier WTC de Amstel AMSTERDAM
42 Niels van Oosterhout DRC de Mol GEERTRUIDENBERG
43 Jort de Boer WTC de Amstel AMSTERDAM
44 Mike van der Ham GRC Jan van Arckel LEXMOND
45 Ronald Kolkman METEREN
46 Wim van der Lede SCHERPENZEEL
47 Timon Nieuwenstein AMSTERDAM
DNS Ando Overbeek GRTC Excelsior SCHOONHOVEN
DNS Jens Gys GIERLE (B)
DNS Daan de Jonge RTV Oldenzaalse WCL AXEL
DNS Frank Lanting RWV de Spartaan DEN HAAG
DNS Jeroen Nieuwenhuyze UTRECHT
DNS Marvin Steenbergen Restore Cycling WADDINXVEEN
DNS Folkert Zandbergen RIJNSBURG
DNS Jochem Koren GWC de Adelaar BUSSUM
DNS Eric Lamphen VEENENDAAL
DNS Remy Meijer AMSTERDAM
DNS Roy Penthum WV Ede SCHERPENZEEL
DNS Maarten Postma HOOFDDORP
DQ Remco Schellevis UWTC de Volharding STOLWIJK
DNF Merijn Dam WTOS Delft DEN HAAG
DNF Marco Blom JvR de Batauwers TIEL
DNF Marius Hofmeester ZWOLLE
DNF Teun Forschelen TWC Pijnenburg TILBURG
DNF Thijmen Jeroense NIJMEGEN