Uitslag TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH 2019

Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse

Discipline:
Veldrijden
Datum:
Plaats:
RHENEN

Alle uitslagen van TC - 8e Nationale Veldrit van Rhenen Tevens RK Midden-NH-ZH

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Thymen Arensman JvR de Batauwers DEIL
2 Kyle Agterberg GWC de Adelaar MAARTENSDIJK
3 Thomas Verheyen VLIMMEREN
4 Kelvin Bakx Willebrord Wil Vooruit BERGEN OP ZOOM
5 Mart Muskens TWC Het Snelle Wiel HEESBEEN
6 Eddy van IJzendoorn VEENENDAAL
7 Klaas Groenen WV de Valleirenners AXA BOXTEL
8 Carlos Schreuder W.V. Eemland VEENENDAAL
9 Gert-Jan Bosman WRV de Peddelaars NIJVERDAL
10 Koen van Helvoirt WV Schijndel ERP
11 Pete Uptegrove WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
12 Martin Mijnten W.V. Eemland HOEVELAKEN
13 Remon Delnoije TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MECHELEN
14 Tim Putman R en TV de Zwaluwen ZELHEM
15 Bart de Veer Uithoornse WTC VREELAND
16 Erwin Bakker NEERKANT
17 Tommy Oude Elferink NIEUWVEEN
18 Johim Ariesen UWTC de Volharding RHENEN
19 Bas de Bruin Uithoornse WTC UITHOORN
20 Atse ten Brinke RTC de Stofwolk LICHTENVOORDE
21 Marco Ehlert GWC de Adelaar KORTENHOEF
22 Marino Noordam Westland Wil Vooruit DE LIER
23 Stef ter Laak WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
24 Geert van der Horst LEIDEN
25 Menno van Capel WV Avanti NOORDEN
26 Dennis van de Kruisweg ATB vereniging Oldebroek OLDEBROEK
27 Gerard Haasjes WV Noord-Westhoek STAPHORST
28 Niels Verbruggen WV Schijndel NUENEN
29 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
30 Yannick Runhart APELDOORN
31 Dylan Strik TWC. Maaslandster-Zuid Limburg HEERLEN
32 Mika van Gestel UWTC de Volharding OSS
33 Coen Groot DRC de Mol PAPENDRECHT
34 Joep Keijsers MAARN
35 Raymond van de Kruisweg OLDEBROEK
36 Jacob de Roo Zwse MTB. Ver. X-Treme BIEZELINGE
37 Yoep van der Peet W.V. Eemland HOOGLANDERVEEN
38 Jan Metselaar RWC Ahoy BERGSCHENHOEK
39 Lars van Uum MBC Bar End HARDERWIJK
40 Wesley Damiaans SINT MAARTENSBRUG
41 Max Haaksman WV Het Stadion ZEIST
42 Daan Switters LEUSDEN
43 Jari Looman WTC Woerden MONTFOORT
44 Jeroen Janssen NSWV Mercurius NIJMEGEN
45 Werner Vos STAPHORST
46 Richard Sleumer ZEIST
47 Olaf Oussoren UWTC de Volharding AMERONGEN
48 Jesse Haaksman ENSCHEDE
49 Jetze van Heelsum WTC Maas-Waal SLEEUWIJK
50 Lars van Ark HOENDERLOO
51 Bart Veldhuizen ELST
52 Patrick van Nunen ROTTERDAM
53 Edwin Pauli HSK Trias 'S-GRAVENHAGE
54 Coen Telgenhof RTV Oldenzaalse WCL LOSSER
55 Rick Veenhoven ZWC D.T.S. OOSTZAAN
56 Mitchell Vink WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
57 Rob Meeuwessen TWC Pijnenburg GOIRLE
58 Pim Heemskerk AMERONGEN
59 Ferdinand Tuin ROUVEEN
60 Demiz Hebing MBC Bar End APELDOORN
61 Siem van Gorcum Team Brabant 2000 DRUNEN
62 Wesley Pieterse RETO ARNHEM
63 Bart van den Berg GRC Jan van Arckel WIJNGAARDEN ZH
64 Mathijs van Rijnsoever VEENENDAAL
65 Nordin Hudepol AWV de Zwaluwen ALMELO
66 Jimme de Haan WV Ede WAGENINGEN
67 Tim Wagena AMSTERDAM
68 Roy Roelofsen VOORBURG
69 Dimitri Veerman GWC de Adelaar HUIZEN
70 Eric van den Bogaard WAALWIJK
71 Tristan Vlijm WV De IJsselstreek HULSHORST
72 Ian van den Berg Uithoornse WTC ZEVENHOVEN
73 Mathijs Biemold HWV de Tubanters HENGELO
74 Koen Warnier WTC de Amstel AMSTERDAM
75 Niels van Oosterhout DRC de Mol GEERTRUIDENBERG
76 Jort de Boer WTC de Amstel AMSTERDAM
77 Bjorn ten Have TWV De Peddelaars HARREVELD
78 Mike van der Ham GRC Jan van Arckel LEXMOND
79 Ronald Kolkman METEREN
80 Wim van der Lede SCHERPENZEEL
81 Yaron Buteijn WTC Woerden NIEUWERBRUG
82 Timon Nieuwenstein AMSTERDAM
DNF Teun Forschelen TWC Pijnenburg TILBURG
DNF Marco Blom JvR de Batauwers TIEL
DNF Marius Hofmeester ZWOLLE
DNF Bart Klein Nienhuis TWV De Peddelaars LICHTENVOORDE
DNF Merijn Dam WTOS Delft DEN HAAG
DNF Thijmen Jeroense NIJMEGEN
DQ Remco Schellevis UWTC de Volharding STOLWIJK
DNS Maarten Postma HOOFDDORP
DNS Berko Dorussen JvR de Batauwers BEUNINGEN GLD
DNS Frank Lanting RWV de Spartaan DEN HAAG
DNS Roy Penthum WV Ede SCHERPENZEEL
DNS Eric Lamphen VEENENDAAL
DNS Jens Gys GIERLE (B)
DNS Ando Overbeek GRTC Excelsior SCHOONHOVEN
DNS Jeroen Nieuwenhuyze UTRECHT
DNS Remy Meijer AMSTERDAM
DNS Folkert Zandbergen RIJNSBURG
DNS Marvin Steenbergen Restore Cycling WADDINXVEEN
DNS Daan de Jonge RTV Oldenzaalse WCL AXEL
DNS Niels Bierens TWC Het Snelle Wiel EERSEL
DNS Jochem Koren GWC de Adelaar BUSSUM