Uitslag GP DESTIL jeugd 2019

Jeugd Cat. 5

Discipline:
Veldrijden
Datum:
Plaats:
MOERGESTEL

Alle uitslagen van GP DESTIL jeugd

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Cas Timmermans WAGENINGEN-HOOG
2 Noël Goijert Westland Wil Vooruit 'S-GRAVENZANDE
3 Jowi Cnossen APELDOORN
4 Thomas Panken TWC Het Snelle Wiel BLADEL
5 Noï Moes TWC Het Snelle Wiel GOIRLE
6 Lars van der Laan HILVERSUM
7 Selena Bas DRC de Mol NIEUW LEKKERLAND
8 Maeryn van den Hoogen TWC de Kempen EINDHOVEN
9 Maureen Abma WV de Driehoek WOLVEGA
10 Teun Hofstede HENGELO
11 Luke Chow HENDRIK IDO AMBACHT
12 Thyn Jacobs ETTEN-LEUR
13 Amy de Bruijn BERGEN OP ZOOM
14 Hannah Kiers WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
15 Victor Kroesbergen EDE
16 Berend van der Peet W.V. Eemland HOOGLANDERVEEN
17 Luna Meijer HILVERSUM
18 Levi van Dijk ZUNDERT
19 Joachim Luijendijk HEERJANSDAM
20 Judith Alleleijn TWC. Maaslandster-Zuid Limburg BOCHOLTZ
21 Esmee Blok CRT Raalte OLST
22 Matt Roijackers LUYKSGESTEL
23 Zara Ansems WV Breda LAGE ZWALUWE
24 Luken Kest OUDENBOSCH
25 Susanne Grijpink GWC de Adelaar NAARDEN
26 Roos Müller GRONINGEN
27 Jaap van der Linden ZIJTAART
28 Naomy Mulder WV Noord-Westhoek MEPPEL
29 Chris Kiers WESTERHAAR-VRIEZENVEENSEWIJK
30 Kim Lauwerijssen Willebrord Wil Vooruit RUCPHEN
31 Lars Franken OISTERWIJK
32 Dave Boekestijn 'S GRAVENZANDE
33 Nick Koenis 'S GRAVENZANDE
34 Lorenzo de Bruin NAALDWIJK
35 Merijn den Hertog TIEL
36 Mathijs Klippel Willebrord Wil Vooruit ETTEN-LEUR
37 Dewi Riemeijer Stormvogels Veendam NIEUWE PEKELA
38 Neel Lepelaars LUYKSGESTEL
39 Maartje Jacobs TWC Het Snelle Wiel VELDHOVEN
40 Chloë Gerrits RTC Buitenlust HELMOND
41 Maud van Izerloo DORDRECHT
42 Simon Grimbergen HUIZEN
43 Bo Klappe TWC Het Snelle Wiel EINDHOVEN
44 Loek Seuntjens TILBURG
45 Luuk van Zuiden MAARHEEZE
DNF Koen Sonnemans RTC Buitenlust SOMEREN
DNS Rubin Seuntjens TILBURG
DNS Bram de Waard HEENVLIET
DNS Senna Scholten Willebrord Wil Vooruit NISPEN
DNS Isere Koster ETTEN- LEUR
DNS Meike Frissen STEIN LB
DNS Eva van Beek GELDROP
DNS Gijs Hoogland AMERSFOORT
DNS Lotte van Merriënboer WV Breda WERNHOUT
DNS Finn Bastiaanssen WV Breda SPRUNDEL