Uitslag TC - GP DESTIL 2019

Nieuwelingen

Discipline:
Veldrijden
Datum:
Plaats:
MOERGESTEL

Alle uitslagen van TC - GP DESTIL

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 David Haverdings W.V. Meteoor Assen-Roden ZUIDLAREN
2 Menno Huising Westland Wil Vooruit WATERINGEN
3 Jari Prins WV de Jonge Renner HANK
4 Marvin Peters R en TV de Zwaluwen WEHL
5 Jelte Jochems FCC The Wheely's PUTTEN
6 Mees Steenbergen RUINEN
7 Bart Kortleve WV Noord-Westhoek HAVELTE
8 Thom van der Werff W.V. Meteoor Assen-Roden ANNEN
9 Juul Nagengast WRV de Peddelaars BEILEN
10 Thijs Bakker AWV de Zwaluwen RIJSSEN
11 Björn Hommes W.V. Meteoor Assen-Roden APPELSCHA
12 Christiaan van Rees GRC Jan van Arckel GROOT AMMERS
13 Thom van Herwaarden WTC Maas-Waal ROSSUM
14 Jasper Huitema Cannibal Team RODEN
15 Michael Boers BOSCH EN DUIN
16 Daan van Lüling BODEGRAVEN
17 Mika Vijfvinkel TILBURG
18 Guus van den Eijnden FCV Talent BMX Team GEMERT
19 Freek Bouten MTB Baarlo BLERICK
20 Daan van den Eijnde WV Schijndel GEMERT
21 Brent Nijboer Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
22 Nick Klijn GRC Jan van Arckel LEERDAM
23 Jesper Schins TWC. Maaslandster-Zuid Limburg NOORBEEK
24 Thijs Kortes W.V. Eemland HOOGLANDERVEEN
25 Stijn Honcoop CHAAM
26 Ingmar van den Bosch WV Avanti LISSE
27 Bart Kastelein BURGH-HAAMSTEDE
28 Colin Strik TWC. Maaslandster-Zuid Limburg HEERLEN
29 Joost Stokkermans DIESSEN
30 Sep Kramer RETO OOSTERBEEK
31 Nauk ten Thije RTC de Stofwolk EIBERGEN
32 Sjors Lugthart DEN HAAG
33 Daan van den Eijnden WV Breda PRINSENBEEK
34 Niels Brinkman W.V. Meteoor Assen-Roden NOORDLAREN
35 Yaël Plas MBC Bar End APELDOORN
36 Ed Uptegrove WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
37 Patrick Nieuwenhuis W.V. Meteoor Assen-Roden GIETEN
38 Jan Kraus FCC Nuland OSS
39 Koen Engberink W.V. Eemland BILTHOVEN
40 Krijn Veldboer RTC Buitenlust HELMOND
41 Siebe Klein Nienhuis TWV De Peddelaars LICHTENVOORDE
42 Floris Verschuur RWC Ahoy ROTTERDAM
43 Jelle Schieven RTC de Stofwolk ZIEUWENT
44 Ryan de Bruijn WV Breda BERGEN OP ZOOM
45 Tim v.d. Poel Westland Wil Vooruit PAPENDRECHT
46 Sjoerd van der Linden ZIJTAART
47 Joris Funken MTB Assen ASSEN
48 Bo van Elven WV Breda ETTEN-LEUR
49 Swen Vonk RWC Ahoy BERGSCHENHOEK
50 Pepijn van der Straaten TWC de Kempen BUDEL
51 Ruben van Kerkvoorde GORINCHEM
52 Max van Heeswijk SCHIJNDEL
53 Ben Poelman RWV de Spartaan DEN HAAG
54 Jelle Roks VEENENDAAL
55 Ramon Setz TML Dommelstreek GELDROP
56 Jelmer Bassa ARKEL
57 Arno Raijmakers HELMOND
58 Dean Verwaarst AWV de Zwaluwen HAARLE
59 Jeffrey Zwart HAARLEM
60 Freek Leijtens WAALWIJK
61 Hidde Swart WV de Jonge Renner OOSTERHOUT
62 Siem Kanters WV Schijndel ERP
DNS Mike Derogee Uithoornse WTC NIEUW VENNEP
DNS Yorick Brethouwer WV de Jonge Renner OOSTERHOUT
DNS Mees van Duren WTC de Amstel NES A/D AMSTEL
DNS Feiko van der Dussen GRC Jan van Arckel ARKEL
DNS Rick Doornbos WRV de Peddelaars HIJKEN
DNS Ties Veldkamp WTC Woerden KAMERIK
DNS Dennis de Haan WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
DNS Quin de Groot RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
DNS Sjoerd te Nijenhuis RWV de Spartaan DEN HAAG
DNS Daan Schoofs HENGELO
DNS Väös Senden TWC. Maaslandster-Zuid Limburg VALKENBURG AAN DE GEUL
DNF Bjorn Koster W.V. Meteoor Assen-Roden RODEN
DNF Jordy Brouwer W.V. Meteoor Assen-Roden WESTERBORK
DNF Björn Minneboo LEUSDEN