Uitslag TC - GP DESTIL 2019

Elite/Beloften/Amateurs/Sportklasse

Discipline:
Veldrijden
Datum:
Plaats:
MOERGESTEL

Alle uitslagen van TC - GP DESTIL

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Maik van der Heijden WV Uden SCHAIJK
2 Kyle Agterberg GWC de Adelaar MAARTENSDIJK
3 Kelvin Bakx Willebrord Wil Vooruit BERGEN OP ZOOM
4 Stan Godrie Willebrord Wil Vooruit ZUNDERT
5 Mart Muskens TWC Het Snelle Wiel HEESBEEN
6 Klaas Groenen WV de Valleirenners AXA BOXTEL
7 Bart Artz TWC Het Snelle Wiel WINTELRE
8 Carlos Schreuder W.V. Eemland VEENENDAAL
9 Bart de Veer Uithoornse WTC VREELAND
10 Martin Mijnten W.V. Eemland HOEVELAKEN
11 Remon Delnoije TWC. Maaslandster-Zuid Limburg MECHELEN
12 Bodi Del Grosso W.V. Meteoor Assen-Roden EELDE
13 Raymond van de Kruisweg OLDEBROEK
14 Noah Vreeswijk TWC de Kempen SOMEREN
15 Bart Barkhuis MTB Assen NORG
16 Erik Boer Kids Sport Prom Belgium WOLPHAARTSDIJK
17 Marco Ehlert GWC de Adelaar KORTENHOEF
18 Tim Putman R en TV de Zwaluwen ZELHEM
19 Marino Noordam Westland Wil Vooruit DE LIER
20 Dylan Strik TWC. Maaslandster-Zuid Limburg HEERLEN
21 Lars van Uum MBC Bar End HARDERWIJK
22 Pete Uptegrove WV Schijndel SINT-MICHIELSGESTEL
23 Geert van der Horst LEIDEN
24 Yoep van der Peet W.V. Eemland HOOGLANDERVEEN
25 Stef ter Laak WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
26 Yannick Runhart APELDOORN
27 Luuk Nissen TWC Tempo BEST
28 Patrick van Nunen ROTTERDAM
29 Jeroen Janssen NSWV Mercurius NIJMEGEN
30 Werner Vos STAPHORST
31 Wessel Coppelmans TWC Het Snelle Wiel HAPERT
32 Dennis van de Kruisweg ATB vereniging Oldebroek OLDEBROEK
33 Remco Schellevis UWTC de Volharding STOLWIJK
34 Joep Keijsers MAARN
35 Sam Gademan R en TV de Zwaluwen BEEK
36 Jardi Christiaan van der Lee Westland Wil Vooruit SCHIEDAM
37 Coen Telgenhof RTV Oldenzaalse WCL LOSSER
38 Jacob de Roo Zwse MTB. Ver. X-Treme BIEZELINGE
39 Luuk van Vliet RWV de Spartaan DEN HAAG
40 Demiz Hebing MBC Bar End APELDOORN
41 Pim Heemskerk AMERONGEN
42 Bart Veldhuizen ELST
43 Rob Meeuwessen TWC Pijnenburg GOIRLE
44 Ian van den Berg Uithoornse WTC ZEVENHOVEN
45 Niels Bierens TWC Het Snelle Wiel EERSEL
46 Jasir Kuiper De Noordelijke ATB-club NORG
47 Tim Christen LEIDEN
48 Jochem Koren GWC de Adelaar BUSSUM
49 Niels van Oosterhout DRC de Mol GEERTRUIDENBERG
50 Erben van Meer RSC de Zuidwesthoek NISPEN
51 Bjorn ten Have TWV De Peddelaars HARREVELD
52 Thijmen Jeroense NIJMEGEN
53 Dennis Brouwer W.V. Meteoor Assen-Roden WESTERBORK
54 Mike van der Ham GRC Jan van Arckel LEXMOND
55 Lod Vaessen MAASBREE
56 Teun Forschelen TWC Pijnenburg TILBURG
57 Thanas Stefanes ARNHEM
58 Marvin Runhaar RSC de Zuidwesthoek KAPELLE
DNS Wesley Pieterse RETO ARNHEM
DNS Robbie van Bakel WV Schijndel DEURNE
DNS Bart Lemmen UTRECHT
DNS Bart Klein Nienhuis TWV De Peddelaars LICHTENVOORDE
DNS Mika van Gestel UWTC de Volharding OSS
DNS Folkert Zandbergen RIJNSBURG
DNS Jordi Steenbakkers WV Schijndel BOXTEL
DNS Emiel Jansman Cycle Club 75 HELLENDOORN
DNS Tom van Braak RETO VELP
DNS Perry Wit MIDDENMEER
DNS Mitchell Huenders VEENENDAAL
DNS Bryan Bouwmans WV de Jonge Renner GEMERT
DNS Rick van Deursen BUDEL SCHOOT
DNS Daan de Jonge OSSENISSE
DNS Menno van Capel WV Avanti NOORDEN
DNS Edwin Pauli HSK Trias 'S-GRAVENHAGE
DNS Jan Metselaar RWC Ahoy BERGSCHENHOEK
DNS Thomas Verheyen VLIMMEREN
DNS Jens Dekker WRV de Peddelaars FLUITENBERG
DNS Sjoerd Kuipers UTRECHT
DNS Milan Ziemerink MTB Het Twentse Ros GLANE
DNS Karol Michalski ENSCHEDE
DNS Tommy Oude Elferink NIEUWVEEN
DNS Wesley van Espelo NUNSPEET
DNS Koen van Helvoirt WV Schijndel ERP
DNF Eddy van IJzendoorn VEENENDAAL