Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2015

Nieuwelingen

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Joël Zuidema UWTC de Volharding DOKKUM
2 Alexander Konijn Ver. Cycling Club Monkey Town ABBEKERK
3 Glenn Mertens WATERINGEN
4 Wessel Krul Young Cycling Team vzw ENKHUIZEN
5 Alain Broos ZANATTA GALLOO CYCLINGTEAM MENEN BAARLE NASSAU
6 Lars Loohuis RTV Oldenzaalse WCL HARBRINKHOEK
7 Rick Pluimers AWV de Zwaluwen ENTER
8 Dion Schoolenaar UWTC de Volharding ZWANENBURG
9 Robin Kuijvenhoven Westland Wil Vooruit DE LIER
10 Leon Buijs UWTC de Volharding AALSMEER
11 Mick Kemper Ver. Cycling Club Monkey Town VOLENDAM
12 Quinten Veling ZWC D.T.S. MONNICKENDAM
13 Jord Baak K.W.C. Kampen DRONTEN
14 Jelle Bootsveld Hanzerenners Zwolle HEINO
15 Nathan Rijsdijk Westland Wil Vooruit VLAARDINGEN
16 Pijke Steenhuis ZWC D.T.S. AMSTERDAM
17 Vincent Sanders WV Schijndel LIEMPDE
18 Aron Bosman WV Avanti HAZERSWOUDE DORP
19 Ben Bartels RTV Oldenzaalse WCL DALFSEN
20 Floris Paalman WV Avanti ALPHEN A/D RIJN
21 Stefan Appelman Ver. Cycling Club Monkey Town BEVERWIJK
22 Menno van Capel WV Avanti NOORDEN
23 Maarten Rotman AWV de Zwaluwen WIERDEN
24 Ruben Overdevest ASC Olympia AMSTERDAM
25 Jesper Oost K.W.C. Kampen HOOGEVEEN
26 Mohs Klunder K.W.C. Kampen NIJEVEEN
27 Serge Yoro AMSTERDAM
28 Tom van Merkerk WTC Woerden WOERDEN
29 Iska Buwalda WV De IJsselstreek BIDDINGHUIZEN
30 Mathijs de Leng UWTC de Volharding BOSKOOP
31 Ivar Immerzeel WTC de Amstel WILNIS
32 Rick Veenhoven ZWC D.T.S. OOSTZAAN
33 Arwin Elbers ZWC D.T.S. KOOG AAN DE ZAAN
34 Merijn Schröder VEENDAM
35 Freek van Rossem Bathco Cycling Team C.C.BESAYA MEGEN
36 Niels Jetten HEEMSKERK
37 Danny van der Tuuk Young Cycling Team VZW ASSEN
38 Bart Segers WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
39 Marco Ehlert GWC de Adelaar KORTENHOEF
40 Chiel Schulten Hanzerenners Zwolle RAALTE
41 Stijn de Kort Westland Wil Vooruit SCHIPLUIDEN
42 Matthew van der Linden PRC Delta BARENDRECHT
43 Marcellino Stroosnijder HSK Trias DEN HAAG
44 Hidde Erben de Lange WV Otto Ebbens HURDEGARYP
45 Sem van der Burg ALMERE
46 Mika van Uden Hand in Hand Baal OSS
47 Tim Marsman Young Cycling Team Belgie HATTEM
48 Justin Brusche ZWC D.T.S. ZAANDAM
49 Jermo Hesselink RTV Oldenzaalse WCL OVERDINKEL
50 Sven Nijhuis Ver. Cycling Club Monkey Town WILNIS
51 Eric Nijkamp RTC de Stofwolk RUURLO
52 Sten Harmeling WV De IJsselstreek NIJVERDAL
53 Sven de Haan NWV Groningen ZUIDLAREN
54 Wellington Rocha-Rijkaart GOUDA
55 Niels Rotman AWV de Zwaluwen WIERDEN
56 Martijn Krook ZWC D.T.S. PURMEREND
57 Jasper van Ekeris GWC de Adelaar BUSSUM
58 Markus Meerbeek Westland Wil Vooruit NAALDWIJK
59 Wesley Hollenberg HSV de Kampioen UITGEEST
60 Mickey Schuller DRC de Mol DORDRECHT
61 Bob Markus UWTC de Volharding HOOFDDORP
62 Mitchel Steenhof WV WoonExpo Kapenga URETERP
63 Bas Reijns VELSERBROEK
64 Thom Buyck ZWC D.T.S. ASSENDELFT
65 Ryan Ruijmgaard Westland Wil Vooruit ZWANENBURG
66 Stijn Ruijter Ver. Cycling Club Monkey Town UITHOORN
67 Richard de Jong VOGELENZANG
68 Rik Trip CRT Raalte RAALTE
69 Jeroen van Karsen RWV de Spartaan DELFT
70 Mike Siderius K.W.C. Kampen IJSSELSTEIN
71 Max Kroonen K.W.C. Kampen DIEPENVEEN