Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2015

Masters 50+

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Erik Meerkerk PRC Delta ZUIDLAND
2 Niek Wolthuis MUENSTER
3 Hermi Beute NIJMEGEN
4 Richard Beumer WV Ede EDE
5 Henri Spijkers HSK Trias DEN HAAG
6 Peter Adelaar UWTC de Volharding HOUTEN
7 John Oudshoorn Ver. Cycling Club Monkey Town UITHOORN
8 Erwin Kistemaker WV Amsterdam DIEMEN
9 Ronald Scheffel APELDOORN
10 Ron Paffen Marco Polo Cycling Club MILSBEEK
11 Ralph Greupink Hardenberger WSV DALEN
12 Henk Ceelen Cyclingteam Flakkee OUDERKERK
13 Hans van Eijk RTV de Bollenstreek NIEUW VENNEP
14 Ad Guldemeester W.V. Eemland AMERSFOORT
15 Anton Mink WTC Woerden LINSCHOTEN
16 Piet Kralt RTV de Bollenstreek RIJNSBURG
17 Edwin Vrauwdeunt RWV de Spartaan S-GRAVENHAGE
18 Rob Driessen RETO ARNHEM
19 Rob Swankhuizen RTV de Bollenstreek HILLEGOM
20 John Verdam W.V. Eemland ACHTERVELD
21 William van Rijswijk HSK Trias RIJSWIJK
22 Ron van de Laan UTRECHT
23 Jeroen Bosman Ver. Cycling Club Monkey Town AMSTERDAM
24 Ming-ko Sun HR en TC D.O.K. DEN HELDER
25 Ad Slingerland GRTC Excelsior HAASTRECHT
26 Kees Muis W.V. Omega STADSKANAAL
27 Toon Schoonderbeek W.V. Eemland NIJKERK
28 Rinus Cerfontain ARC Ulysses AMSTERDAM
29 Martin Hoefakker vereniging MTB Noordwest MIDDENMEER
30 Rob Niekolaas Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
31 Roger Pauwels NIJMEGEN
32 Hans de Kiewit WV Amsterdam LEIDEN
33 Renée Boers W.V. Eemland HOEVELAKEN
34 Wim Junte WV De IJsselstreek ELBURG
35 Leon van der Laan RTV de Bollenstreek LISSE
36 Milko de Ruijter BUNNIK
37 Jan-Dick den Das ZWC D.T.S. LANDSMEER
38 Rob Bohte WV Amsterdam AMSTERDAM
39 Pierre Steenman WV Noord-Holland 'T VELD
40 Toon Houtekamer vereniging MTB Noordwest NOORDWIJK ZH
41 Ruud Kluit Hoornse Ren en Toerclub BEETS
42 Sep Visser HSV de Kampioen HEEMSTEDE
43 Jan Waaijer Hardenberger WSV LANGEVEEN
44 Leon Schouten De Eendracht AMSTERDAM
45 Arie Blomberg GRC Jan van Arckel KEDICHEM
46 Marc de Bokx Gaul ! AMSTERDAM
47 Henk Peters vereniging MTB Noordwest HILLEGOM
48 Frens Hoving W.V. Omega SAPPEMEER
49 Evert Hol METEREN
50 Bob Mesman DEN HAAG
51 Ed Hasselman WV Amsterdam AMSTERDAM
52 Geert Oostingh WSV Emmen EMMEN
53 Martien Hink WV Noord-Holland OUDKARSPEL
54 Marius van Breda RWV de Spartaan WASSENAAR
55 Roelof Pieters ASC Olympia AMSTERDAM
56 Coen de Groot MIJDRECHT
57 Marco van Leeuwen Cyclingteam Flakkee HELLEVOETSLUIS
58 Edwin de Jager Hoornse Ren en Toerclub HOORN
59 Peter van Beelen RWV de Spartaan DELFT
60 René van Dijk WV Amsterdam AMSTERDAM
61 Bonne Dijkstra WV Cycling Sneek VEENWOUDEN
62 Hans Lap RTC de Hoekse Renners HENDRIK IDO AMBACHT
63 Bert Havenaar RWC Ahoy BERKEL EN RODENRIJS
64 Eibert Reyerse Special Cycling Team HARDERWIJK
65 Cor van Bijnen Hoornse Ren en Toerclub ANDIJK
66 Patrick Molenaars WTC de Amstel AMSTELVEEN
67 Teo Muis GORINCHEM
68 Rene Oudshoorn Uithoornse WTC MIJDRECHT
69 Erik-Jan Bosch WV Amsterdam AMSTELVEEN
70 Richard Burggraaf HRC Excelsior HAARLEM
71 Karel Teeuwen DE ZILK
72 Herman de Jong WV Het Stadion ZOETERWOUDE
73 Jacko Jurriaans ARC Ulysses AMSTERDAM
74 Dinko Valerio WV Amsterdam OEGSTGEEST
75 Coen Holzhauer WSV Emmen EMMEN
76 Maas van Beek W.V. Eemland BARNEVELD
77 Johan Hendriks GWC de Adelaar HILVERSUM