Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2015

Sportklasse

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Edwin van Beek HOORN
2 Peter van de Reep HILLEGOM
3 Gerben van de Reep HILLEGOM
4 Rene Alblas VLEUTEN
5 Ronald de Waal PRC Delta AMSTELVEEN
6 Dennis van der Meiden Restore Cycling NOOTDORP
7 Bart Overgaag ALKMAAR
8 Remco Janzen HRC Excelsior HOOFDDORP
9 Auke Broex WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
10 Robin Rol OBDAM
11 Harry van Pierre Uithoornse WTC DE KWAKEL
12 Eddo van Os HILVERSUM
13 Patrick Stam UWTC de Volharding UITGEEST
14 Frank Egberts vereniging MTB Noordwest AMSTELVEEN
15 Dirk Jan Engelen NIJMEGEN
16 Eddie Heldoorn UWTC de Volharding VLEUTEN
17 Joost Volkers SCHOORL
18 Marco Halma Cycloteam.nl NIEUWKOOP
19 Marco Postma WV Amsterdam ALMERE
20 Bas Rijs ALKMAAR
21 Paul Metzemakers WV Amsterdam AMSTERDAM
22 Hans Bal RWV de Spartaan 'S-GRAVENHAGE
23 Rene Groot HEILOO
24 Floris van der Bas RWV de Spartaan RIJSWIJK ZH
25 Ewald van Soest VEENENDAAL
26 Marcel Stuifbergen LIMMEN
27 René Pascha WV Alcmaria Victrix ZUID-SCHARWOUDE
28 Michiel Duim vereniging MTB Noordwest ALKMAAR
29 Arco Herrebout WV de Valleirenners AXA SCHERPENZEEL
30 Harry Ruiterkamp RETO SLIJK-EWIJK
31 Andre van der Poel UWTC de Volharding UTRECHT
32 Peter de Koster ZWC D.T.S. PURMEREND
33 Sander Nijhof AR en TV de Adelaar APELDOORN
34 Mark Pasterkamp Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTHUIZEN
35 Kevin Verdam USWV de Domrenner ACHTERVELD
36 Johnny van den Berg Marco Polo Cycling Club BEUNINGEN GLD
37 Maarten Kamsma EL
38 Maro de Frederico
39 Ronald van Rhoon DRC de Mol ZWIJNDRECHT
40 Sander Schipper WV Alcmaria Victrix KOLHORN
41 Michiel Winthagen WTC de Amstel AMSTELVEEN
42 Arnold van Rhoon A.S.S.W.S.V. SKITS AMSTERDAM
43 Barjo Lamberink Hardenberger WSV BERGENTHEIM
44 Paul van Schagen Gaul ! ALKMAAR
45 Merijn Vermeulen ZAANDAM
46 Michel de Bondt LEXMOND
47 Elston Poppen HSK Trias DEN HAAG
48 Joshua Dekker WV Noord-Holland SINT PANCRAS
49 Peter Rikkers Cycloteam.nl GORINCHEM
50 Gianni Schim Limburg Express Cycling team VIERLINGSBEEK
51 Rogier van der Span LEUSDEN
52 Wilco Smetsers PRC Delta ROTTERDAM
53 Ronald Rol WARMENHUIZEN
54 Ronald van Merkerk WTC Woerden WOERDEN
55 Dave Kanbier SCHAGEN
56 Sander van den Brink Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
57 Ron Clowting MIDDENMEER
58 Sven Boekhoven ASC Olympia SASSENHEIM
59 Tjeerd van der Veer Ver. Cycling Club Monkey Town AVENHORN
60 Marcel Doornebos ZWC D.T.S. ZAANDAM
61 Sietse Broekema W.V. Eemland ALMERE
62 Teunis de Peuter UWTC de Volharding UTRECHT
63 Casper Heerschop ROTTERDAM
64 Jeroen Land UTRECHT
65 Rogier de Smit RTV de Bollenstreek SASSENHEIM
66 Arjan Hendriks HOEVELAKEN
67 Lieuwe Hoekstra AMSTELVEEN
68 Jan Tol WV Beet-It Volendam VOLENDAM
69 Frans Klijn WV Het Stadion UTRECHT
70 Erik van der Wel BRC Kennemerland IJMUIDEN
71 Niels van Oosterhout DRC de Mol GEERTRUIDENBERG
72 Maurice Bolsenbroek AR en TV de Adelaar APELDOORN
73 Stefan van Klink WV Avanti ROELOFARENDSVEEN
74 René Rotscheid AR en TV de Adelaar APELDOORN
75 Mike van der Ham GRC Jan van Arckel LEXMOND
76 Danny Kors BRC Kennemerland BEVERWIJK
77 Rene Melk BRC Kennemerland ASSENDELFT