Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2014

Masters 50+

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Gijs Nederlof WV Het Stadion KAMERIK
2 Hermi Beute NIJMEGEN
3 John Mens SANTPOORT-ZUID
4 Erik-Jan Bosch WV Amsterdam AMSTELVEEN
5 Erwin Kistemaker WV Amsterdam DIEMEN
6 Ad Guldemeester W.V. Eemland AMERSFOORT
7 Ralph Greupink Hardenberger WSV DALEN
8 Piet Kralt RTV de Bollenstreek RIJNSBURG
9 Ron van de Laan UTRECHT
10 Hans Lap RTC de Hoekse Renners HENDRIK IDO AMBACHT
11 Benno Pauw WV Het Stadion NIEUWEGEIN
12 Ron Paffen Marco Polo Cycling Club MILSBEEK
13 Peter Adelaar UWTC de Volharding HOUTEN
14 Jaap van der Breggen W.V. Eemland NIJKERK GLD
15 Ton van Eijk HILLEGOM
16 Frans Berrens UWTC de Volharding AMERSFOORT
17 Milko de Ruijter BUNNIK
18 Toon Houtekamer vereniging MTB Noordwest NOORDWIJK ZH
19 Sep Visser HSV de Kampioen HEEMSTEDE
20 Robert Jan Booij WV Het Stadion HOUTEN
21 Jan-Dick den Das ZWC D.T.S. LANDSMEER
22 Frank Nijssen HSV de Kampioen HAARLEM
23 Loek Smit ASSEN
24 Rob Swankhuizen RTV de Bollenstreek HILLEGOM
25 Martien van Zijl HOUTEN
26 Anton Mink WTC Woerden LINSCHOTEN
27 Marc de Bokx Gaul ! AMSTERDAM
28 Wim Adelaar WV Het Stadion NIEUWEGEIN
29 René Nat Ver. Cycling Club Monkey Town PURMEREND
30 Herman de Jong WV Het Stadion ZOETERWOUDE
31 Jacko Jurriaans ARC Ulysses AMSTERDAM
32 Joop Portegies HEEMSTEDE
33 Rob Havermans 'S-GRAVENHAGE
34 Leen de Vries LIMMEN
35 Toon Schoonderbeek W.V. Eemland NIJKERK
36 Hans de Kiewit WV Amsterdam LEIDEN
37 Martin Hoefakker vereniging MTB Noordwest MIDDENMEER
38 Willem Ras LISSE
39 Piet Hoevers UWTC de Volharding HOUTEN
40 Leon van der Laan RTV de Bollenstreek LISSE
41 Wim Visser W.V. Eemland SOEST
42 Colin Downes RWV de Spartaan DEN HAAG
43 Henri Spijkers HSK Trias DEN HAAG
44 Levinus Huenders WV Noord-Holland HEEMSTEDE
45 Patrick Molenaars WTC de Amstel AMSTELVEEN
46 John van Stek ARC Ulysses BROEK IN WATERLAND
47 Pierre Steenman WV Noord-Holland 'T VELD
48 Martien Hink WV Noord-Holland OUDKARSPEL
49 Dinko Valerio WV Amsterdam OEGSTGEEST
50 Jan Nieuwenhuysen WV Het Stadion HOUTEN
51 Willard Gerritsen WTC de Amstel UITHOORN
52 Mart Dominicus WV Amsterdam AMSTERDAM
53 Jan Elenbaas AMSTERDAM
54 Michaël Bolle WV De IJsselstreek WEZEP
55 Peter van Beelen RWV de Spartaan DELFT
56 Hans Kemper R en TV de Zwaluwen GIESBEEK
57 Rene Oudshoorn Uithoornse WTC MIJDRECHT
58 Rob Bohte WV Amsterdam AMSTERDAM
59 Nico van Ekeren CULEMBORG
60 John Gademans NIEUWEGEIN
61 Andre Boutestijn DEN HAAG
62 Hans Weijers HILLEGOM
63 Karel Teeuwen DE ZILK
64 Peter Keijzers RTV de Bollenstreek HILLEGOM
65 Henk Chevalking WESTENDORP
66 Richard Burggraaf HRC Excelsior HAARLEM
67 Ronald van Beekum WV Het Stadion NIEUWEGEIN
68 Willem van Klooster AMSTERDAM
69 John Verdam W.V. Eemland ACHTERVELD
70 Egbert Vos AMSTELVEEN
71 Maurice Wolters DORDRECHT
72 Coen de Groot MIJDRECHT
73 Jos van Wegen W.V. Eemland HOOGLAND
74 Aart van Beuzekom GRC Jan van Arckel NIEUWPOORT
75 Willem Hus HSK Trias VOORBURG
76 Arian Goudsbloem HUIZEN
77 Henny Hoevers WTC Woerden UTRECHT
78 Maas van Beek W.V. Eemland BARNEVELD
79 Cor van der Stel DORDRECHT
80 Henk Peters vereniging MTB Noordwest HILLEGOM