Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2014

Sportklasse

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Harry van Pierre Uithoornse WTC DE KWAKEL
2 Ron Kortekaas VOORHOUT
3 John Oudshoorn Ver. Cycling Club Monkey Town UITHOORN
4 Edwin van Beek HOORN
5 Remco Janzen HRC Excelsior HOOFDDORP
6 Gerben van de Reep HILLEGOM
7 Marco Postma WV Amsterdam ALMERE
8 Marco Halma Cycloteam.nl NIEUWKOOP
9 Rene Melk BRC Kennemerland ASSENDELFT
10 Alex Duijnisveld RWC Ahoy ZOETERMEER
11 Paul Metzemakers WV Amsterdam AMSTERDAM
12 Marcel Stuifbergen LIMMEN
13 Auke Broex WTC de Amstel OUDERKERK A/D AMSTEL
14 Sander Aardenburg KROMMENIE
15 Gert Dijkstra EMMELOORD
16 Bastian de Jong West Frisia HOORN
17 Floris van der Bas RWV de Spartaan RIJSWIJK ZH
18 Maarten Splinter ZWAAG
19 Ron Clowting MIDDENMEER
20 Mark Pasterkamp Ver. Cycling Club Monkey Town OOSTHUIZEN
21 Gerard Struik West Frisia MEDEMBLIK
22 Martijn Veling WTC de Amstel BILTHOVEN
23 René Pascha WV Alcmaria Victrix ZUID-SCHARWOUDE
24 Tjeerd van der Veer Ver. Cycling Club Monkey Town AVENHORN
25 Simon Polstra WTC de Amstel AMSTERDAM
26 Jan Hogerwerf HAASTRECHT
27 Eddie Heldoorn UWTC de Volharding VLEUTEN
28 Ferry Nat Ver. Cycling Club Monkey Town PURMEREND
29 Ernest Boskovic W.V. Eemland SOEST
30 Dirk Jan Engelen NIJMEGEN
31 Eddo van Os HILVERSUM
32 Thomas Krawczykk DOURTMUND
33 Donny Flohil WV Amsterdam GROOTEBROEK
34 Roel Gerritsen WTC de Amstel AMSTERDAM
35 Sander van den Brink Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
36 Dave Kanbier SCHAGEN
37 Arnold van Rhoon A.S.S.W.S.V. SKITS AMSTERDAM
38 Johan Meijer WV Noord-Holland NIEUWE NIEDORP
39 Ramon Heistek WARMENHUIZEN
40 Arno Schaafsma FTC Marknesse EMMELOORD
41 Richard Westerhof BRC Kennemerland HEEMSKERK
42 Bart Bijvoet WV Amsterdam AMSTERDAM
43 Peter Rikkers Cycloteam.nl GORINCHEM
44 Ivor Koopmans West Frisia ZAANDAM
45 Michiel de Koster UWTC de Volharding IJSSELSTEIN UT
46 Ronald van Rhoon DRC de Mol ZWIJNDRECHT
47 Marcel Doornebos ZWC D.T.S. ZAANDAM
48 Bas Groos OOSTZAAN
49 Elston Poppen HSK Trias DEN HAAG
50 Erik van der Wel BRC Kennemerland IJMUIDEN
51 Michiel Verspuy AMSTERDAM
52 Dirk van Eekelen MIJDRECHT
53 Peter van de Reep HILLEGOM
54 Michael Ruska WV Beet-It Volendam VOLENDAM
55 Laurens Snoek WV Beet-It Volendam VOLENDAM
56 Martin Breedijk AMSTERDAM
57 Sietse Broekema W.V. Eemland ALMERE
58 Leon Schouten De Eendracht AMSTERDAM
59 Edwin Driessen UWTC de Volharding UTRECHT
60 Leen Merison BERKEL EN RODENRIJS
61 Frans Klijn WV Het Stadion UTRECHT
62 Clemens Ulrich Hoornse Ren en Toerclub ALKMAAR
63 Patrick Hoefakker vereniging MTB Noordwest MIDDENMEER
64 Frank van Veenendaal AMSTERDAM
65 Jan Tol WV Beet-It Volendam VOLENDAM
66 Wouter de Jonge WTC de Amstel OUDERKERK AAN DE AMSTEL
67 Rinse van Berkel VELSERBROEK