Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2017

Masters 50+

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 René Rotscheid AR en TV de Adelaar APELDOORN
2 Elbert van den Berg W.V. Eemland NIJKERKERVEEN
3 Bart van Breemen WV Amsterdam AMSTERDAM
4 Rob Bohte WV Amsterdam AMSTERDAM
5 Sep Visser HSV de Kampioen HEEMSTEDE
6 Cor van Bijnen Hoornse Ren en Toerclub ANDIJK
7 John Oudshoorn Ver. Cycling Club Monkey Town UITHOORN
8 Erwin Kistemaker WV Amsterdam DIEMEN
9 Hans Bal RWV de Spartaan 'S-GRAVENHAGE
10 Ronald Scheffel APELDOORN
11 Marcel Lambregts JvR de Batauwers METEREN
12 Joris Zandbergen LRTV Swift RIJNSBURG
13 Ron Paffen Marco Polo Cycling Club MILSBEEK
14 Eric Weber RWV de Spartaan DEN HAAG
15 Wim Junte WV De IJsselstreek ELBURG
16 Arjen Hoogenboom RWV de Spartaan RIJSWIJK ZH
17 Ron Smit HSV de Kampioen ZANDVOORT
18 René Klompstra WV De IJsselstreek LELYSTAD
19 Steve McEwen WAPENVELD
20 William van Rijswijk HSK Trias RIJSWIJK
21 Anton Mink WTC Woerden LINSCHOTEN
22 Rene Smits ARC Ulysses PURMEREND
23 Rob Swankhuizen RTV de Bollenstreek HILLEGOM
24 Ralph Greupink Hardenberger WSV DALEN
25 Jos Wolfkamp Cycle Club 75 RAALTE
26 Renée Boers W.V. Eemland HOEVELAKEN
27 Erik Sandifort GRTC Excelsior ROTTERDAM
28 Frank Nijssen HSV de Kampioen HAARLEM
29 Benno Pauw WV Het Stadion NIEUWEGEIN
30 Ferd Veelenturf GRTC Excelsior SCHOONHOVEN
31 Alfred de Jong West Frisia HOORN NH
32 Pierre Steenman WV Noord-Holland 'T VELD
33 Arno Semper W.V. Eemland AMERSFOORT
34 Huub Stammes W.V. Eemland SOEST
35 Ben Timmerman WV De IJsselstreek DRONTEN
36 John Schakel W.V. Eemland AMERSFOORT
37 Marcel Versteeg Uithoornse WTC WILNIS
38 Gert Mulder JvR de Batauwers DODEWAARD
39 Ronald van Rhoon DRC de Mol ZWIJNDRECHT
40 Steen Sorensen AMSTERDAM
41 Peter Adelaar UWTC de Volharding HOUTEN
42 Eric de Vries Ver. Cycling Club Monkey Town DE GOORN
43 Leon de Boer WV Salland HEERDE
44 Wim Adelaar WV Het Stadion NIEUWEGEIN
45 Rob Niekolaas Hanzerenners Zwolle ZWOLLE
46 Johan Hendriks GWC de Adelaar HILVERSUM
47 Bonne Dijkstra BURGUM
48 Frens Hoving W.V. Omega SAPPEMEER
49 Karel Teeuwen DE ZILK
50 Erik Siegers GRTC Excelsior GOUDA
51 Dave Susan UWTC de Volharding IJSSELSTEIN
52 Michaël Bolle WV De IJsselstreek WEZEP
53 Henk Peters vereniging MTB Noordwest HILLEGOM
54 Willem Teunissen v.Manen WTC de Betuwe HETEREN
55 Mike van Peeren HSK Trias RIJSWIJK ZH
56 Jaap van der Breggen W.V. Eemland NIJKERK GLD
57 Jacko Jurriaans ARC Ulysses AMSTERDAM
58 Dinko Valerio WV Amsterdam OEGSTGEEST
59 Rene Wiebes Uithoornse WTC MIJDRECHT
60 Wouter Daanen WV Salland HEERDE
61 Theo Leenderts HSK Trias ROTTERDAM
62 Peter Keijzers RTV de Bollenstreek HILLEGOM
63 Ronald van Merkerk WTC Woerden WOERDEN
64 Rene Oudshoorn Uithoornse WTC MIJDRECHT
65 Pierre Deen WTC de Amstel AMSTERDAM
66 Ronald van Beekum WV Het Stadion NIEUWEGEIN
67 Leon van der Laan RTV de Bollenstreek LISSE
68 Henny Hoevers WTC Woerden UTRECHT
69 Marcel Duijvesteijn Westland Wil Vooruit HONSELERSDIJK
70 Andre Grootveld RWC Ahoy ZOETERMEER
71 Piet Kralt RTV de Bollenstreek RIJNSBURG
72 Gijs Nederlof WV Het Stadion KAMERIK
73 Anne-Jan Stuy GRC Jan van Arckel HEI EN BOEICOP
74 Richard Burggraaf HRC Excelsior HAARLEM
75 Theo Wennekes WV de Meteoor DODEWAARD
76 Maas van Beek W.V. Eemland BARNEVELD