Uitslag Oranjeronde van Amsterdam 2017

Sportklasse

Discipline:
Weg
Datum:
Plaats:
AMSTERDAM

Alle uitslagen van Oranjeronde van Amsterdam

Strava segment van dit evenement toevoegen

Positie Naam Club Woonplaats
1 Frits van Lieshout Dasia Cycling Team SPAARNDAM
2 Ivo van den Noort UWTC de Volharding DE MEERN
3 Koen Polder WV Amsterdam AMSTERDAM
4 Marco Postma WV Amsterdam ALMERE
5 Marco Halma Cycloteam.nl NIEUWKOOP
6 Martijn Nagtegaal WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
7 Gert Dijkstra EMMELOORD
8 Sebastiaan De Klerk HSV de Kampioen HOOFDDORP
9 Johnny van den Berg Marco Polo Cycling Club BEUNINGEN GLD
10 Gerard Struik West Frisia MEDEMBLIK
11 Dirk Bennen HAARLEM
12 Paul Metzemakers WV Amsterdam AMSTERDAM
13 Arnout Rijpkema WV Het Stadion NIEUWEGEIN
14 Jos Backer WV Amsterdam AMSTERDAM
15 René Pascha WV Alcmaria Victrix ZUID-SCHARWOUDE
16 Rudi Nijkamp AWV de Zwaluwen VRIEZENVEEN
17 Theo van der Werf UWTC de Volharding DE MEERN
18 Michel de Bondt LEXMOND
19 Carlo Kop W.V. Eemland ALMERE
20 Paul van Ewijk BRC Kennemerland IJMUIDEN
21 Serge van der Putten WTC de Amstel AMSTERDAM
22 Krijn Huijzer RWC Ahoy KRIMPEN A/D IJSSEL
23 Ernest Boskovic W.V. Eemland SOEST
24 Thomas Kolk WV Alcmaria Victrix ALKMAAR
25 Erwin Danckaarts WV Het Stadion UTRECHT
26 Willem van den Akker W.V. Eemland ALMERE BUITEN
27 Vincent Derogee Uithoornse WTC NIEUW VENNEP
28 Gianni Schim Limburg Express Cycling team VIERLINGSBEEK
29 Michel Boerboom RETO DRIEL
30 Xander Hensing RWV de Spartaan DELFT
31 Ferdy Kroon ZWC D.T.S. ASSENDELFT
32 Wouter de Jonge WTC de Amstel OUDERKERK AAN DE AMSTEL
33 Idsert Wouda UWTC de Volharding NIEUWEGEIN
34 Twan van Rooijen BREUKELEN
35 Michael Gasman ALMERE
36 Sietse Broekema W.V. Eemland ALMERE
37 Paul van Schagen Gaul ! ALKMAAR
38 Merijn Vermeulen ZAANDAM
39 Peter Rikkers Cycloteam.nl GORINCHEM
40 Clemens Ulrich Hoornse Ren en Toerclub ALKMAAR
41 Sander Nijhof AR en TV de Adelaar APELDOORN
42 Eddie Heldoorn UWTC de Volharding VLEUTEN
43 Thomas de Ruiter LRTV Swift BENTHUIZEN
44 Wilco Smetsers PRC Delta ROTTERDAM
45 Erik van der Wel BRC Kennemerland IJMUIDEN
46 Marcel Doornebos ZWC D.T.S. ZAANDAM
47 Mike van der Ham GRC Jan van Arckel LEXMOND
48 Jan Tol WV Beet-It Volendam VOLENDAM
49 Hugo Derks Cycling Team Wielertoerist ZAANDAM
50 Paul Schoone ZWC D.T.S. ASSENDELFT
51 Arno Goodijk WV de Valleirenners AXA VEENENDAAL
52 Ramon Heistek WARMENHUIZEN
53 Ruud Bakker ZWC D.T.S. WORMER
54 Joost Tetteroo vereniging MTB Noordwest NOORDWIJKERHOUT
55 Douwe van der Hoeven HOOGVLIET